Чандра Намаскар

Привітання Місяця, яке також називають "Чандра Намаскар" - це серія поз, виконана в певній послідовності. Як і привітання Сонця (Сурья Намаскар), кожна поза в Місячному привітанні синхронізується з вашим диханням: у той час як Сонячні вітання розігрівають і стимулюють, Місячне привітання охолоджують і заспокоюють.

Існує багато варіацій даної практики. Ця послідовність є простою і підходить для всіх рівнів.

Почніть з пози гори (верхній центр) і дотримуйтесь послідовності за годинниковою стрілкою назад до вершини, а потім повторіть ідучи проти годинникової стрілки і назад до вершини.

1. Поза Гори - Тадасана

Вдихніть і підніміть руки до неба, зімкнувши долоні, до верхньої пози гори або Урдхва Хастасана.

2. Бічний згин / півмісяця - Урдхва Хастасана

Видих і бічний згин праворуч для пози півмісяця. Втягніть живіт і нахиліться так, щоб створити приємну бічну розтяжку на лівій стороні. 

Вдихніть і поверніться назад, в позу гори, далі видих і боковий згин вліво. Цього разу розтягується права частина тіла. Вдихніть і поверніться назад до центру.

3. Присідання Богині - Утката Конасана

Видихніть, щоб вийти лівою ногою широко в Позу Богині або Уткату Конасану. Ваші пальці ніг трохи вказують назовні. Під час присідання тримайте коліна м'якими. Ваші коліна над щиколотками, пупок втягується. Зігніть руки в ліктях до 90 градусів (руки кактуса), або ви можете підвести руки до молитовної мудри.

4. Поза Зірки

Вдихніть, випряміть коліна і поставте руки прямо, входячи в позу Зірки.

5. Розширена поза трикутника - Уттхіта Тріконасана

Видихніть, переведіть праву ногу на передню частину килимка, а ліву ногу тримайте паралельно задній частині килима. Відпустіть праву руку до гомілки для трикутної пози або триконасани.

6. Поза піраміди - Паршвоттанасана

Видихніть і підведіть руки до килимка з обох боків правої ноги. Вдихніть, щоб подовжитися через хребет і на видиху, зігніться вперед трохи глибше.

7. Низький півмісяць - Анджанейасана

Вдихніть, щоб підняти ліву ступню від килимка, і щоб поставити її між вашими руками. Зробіть видих і зігніть праве коліно.

8. Низький бічний випад

Вдихніть, щоб перенести обидві руки до підлоги. Поверніть обидві ступні до коротких країв вашого килимка, тримаючи їх на відстані. Зігніть пальці лівої ноги і підніміть їх з килимка, щоб ви балансували на лівій п'яті. Тримайте руки на килимку або для додаткової нагрузки, піднесіть руки до джнана мудри.

9. Поза гірлянди - Маласана

Поставте руки перед собою. Видихніть, щоб зігнути ліве коліно і привести руки до молитви за йогі присідання (або Маласану).

10. Низький бічний випад

Покладіть обидві руки на землю. Зробіть видих, щоб витягнути праву ногу прямо, тримаючи стопу зігнутою в бічній частині (або Скандасані) на протилежній стороні. Для додаткового виклику піднесіть руки до джнана мудри.

11. Низький півмісяць - Анджанейасана

Доведіть руки до лівої ноги, а потім видихніть, щоб повернути праву ногу на килимок.

12. Поза піраміди - Паршвоттанасана

Поверніть правий ногу на килимок. Випряміть ліву ногу і зігніть вперед для вигину трикутника вперед.

13. Розширена поза трикутника - Уттхіта Тріконасана

Підведіть ліву руку до лівої гомілки і поверніть грудну клітку до неба. Зробіть видих, щоб витягнути праву руку до неба.

14. Поза зірки

Вдихніть, щоб підняти тулуб вертикально, оберніть обидві стопи, щоб пальці ніг стикалися з довгим краєм килимка, і витягніть руки в сторони.

15. Присідання богині - Утката Конасана

На видиху зігніть коліна і зігніть руки на 90 градусах у лікті для Пози Богині.

16. Бічний вигин вгору / півмісяця - Урдхва Хастасана

Видих і бічний згин ліворуч для Пози півмісяця. Втягніть пупок і створіть приємну бічну розтяжку на правій стороні.
Вдихніть і поверніться назад руки до гори, і видихніть на боковий згин праворуч. Цього разу створіть розтяжку в лівому боковому корпусі. 

17. Поза Гори - Тадасана

Вдихніть і підніміть руки над головою, зімкнувши долоні.

Переглянути відео із даним варіантом практики Чандра Намаскар

Прослухати мантру Чандра Намаскар

Поділитися:

Радіостанція Дня

Радіо Мантра (Росія)

Мантра Радіо - це духовна та медитативна музика, красиве виконання мантр від музикантів, майстрів та просвітлених особистостей. Це можливість зануритись у сакральні звуки, заспокоїти свій розум та відчути внутрішній баланс та гармонію...

Мантра Дня

Рей Ман Шабд
0:00/ 0:00

Цей шабд має здатність приносити абсолютне здоров'я, якщо людина співає його, правильно торкаючись язиком до певних точок в роті. Кожен звук необхідно вимовляти точно і правильно. Це приведе вас до чудового психічного і духовного здоров'я. Вдосконалюючись ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йогічне дихання. Де брати енергію?
0:00/ 0:00

Де брати сили та енергію? Як зняти стрес? Як позбутись тривожності?

Як правильно дихати животом? Що таке йогічне дихання?

Про дихання йога, про фізіологію дихання та діафрагму дивіться у відео!

Календар подій

Пошук по сайту