Сеанс Рейкі

Сеанс Рейкі збільшує енергопотенціал на клітинному рівні і рівні біополя, запускає резервні сили самовідновлення організму. Проводиться тільки за згодою тієї людини, якій цей сеанс буде призначений. Зовні процес виглядає просто: людина лягає і на її тіло у відповідних позиціях кладуться долоні, які періодично переміщаються на інші області. Ще однією особливістю практики є те, що зцілює не людина, яка робить сеанс, а сама енергія Рейкі - яка і вибирає в нас найбільш вразливі місця, що найбільше потребують підтримки.

Контактний сеанс Рейкі

Сеанс Рейкі можна робити в тиші або під розслаблюючу музику. Клієнтові пропонують прилягти і максимально розслабитися. Якщо засинає під час сеансу - це означає, що він повністю довірився і добре розслабився. Під час сеансу ніякого особистого контакту, крім накладання рук, між провідником Рейкі і приймаючим, не відбувається. Передача або прийом особистої енергії людини під час взаємодії з Рейкі повністю виключена. 

Дистанційний сеанс Рейкі
 
Дистанційний сеанс Рейкі (можливий при ініціації II ступені) робиться безконтактно і на будь-якій відстані. Це можуть бути як зцілюючі сеанси для людей, у яких немає можливості отримати контактний сеанс, так і підтримка Рейкі в складних життєвих ситуаціях. Під час сеансу краще сісти або лягти. Бажано перебувати в тиші, щоб Ви могли розслабитися, розкритися цьому тонкому процесу і повніше відчути все те, що відбувається.

Під час сеансу читайте улюблену молитву або мантру. Постарайтеся розслабитися і з повністю довіритись Господу. Налаштовуйте себе на позитивні зміни, на відчуття здоров'я. Якщо у вас виникають негативні думки або спогади, намагайтеся їх відпустити і подякувати Всесвіту за урок. Подякувавши, ви починаєте відчувати енергію зцілення в даній області, тому що ці ситуації, перебуваючи в тому місці, зберігають свої енергетичні заряди і, створюючи блоки, псують ваше здоров'я. Ваше завдання - відпускати цю енергію і допомагати собі та майстру в проведенні сеансу.

Після сеансу страйтесь не перехрещувати руки і ноги. Це порушуватиме гармонійну циркуляцію енергії. Бажано після сеансу певний час посидіти спокійно і відпочити, тому що сеанс ще триватиме на енергнетичному рівні. Ваш організм буде очищатися від токсинів, тому слідкуйте за тим, щоб після сеансу пити достатню кількість води.

Намагайтеся бути усвідомленими в своїх думках та вчинках. Тому що причина порушень та захворювань, знаходиться не тільки в вашому фізичному тілі, а й у вашій свідомості.

Ефект сеансів: 

На рівнях ментального, емоційного і фізичного планів проходять глибокі трансформації:

  • Зникає емоційна і м'язова напруга, больові відчуття в тілі. Заспокоюється розум. Знижується інтенсивність стресу. Зникають депресивні або агресивні стани, почуття провини, злості, відрази, страхи і панічні атаки, глибинні комплекси неповноцінності, нав'язані чужі установки, програми, сексуальні та інші блоки, що викликають різні захворювання.
  • Налагоджується робота всіх внутрішніх органів. Підвищується рівень психічних і фізичних сил. З'являється ясність мислення, навик самоконтролю емоційного стану, почуття впевненості в собі, захищеності. Посилюється здатність до зосередження і розумової концентрації. Поліпшується пам'ять, опірність організму в різних стресових ситуаціях.
  • Виникає почуття душевного комфорту, легкості, доброти, відкритості, любові до себе і навколишніх людей. З'являється прагнення до самовираження, вміння глибоко розслаблятися, уникати неспокійних думок, претензій, засуджень. Напрацьовується навичка швидко приймати правильні вольові рішення. Відбувається гармонізація чоловічого і жіночого начала в енергетичній конструкції тел.
  • Активізується робота вищих духовних центрів, що дозволяє стати відкритим для нових ідей і методів їх реалізації. Підвищується рівень інтуїтивного сприйняття, розкриваються природні таланти.

Регулярні сеанси Рейки сприяють духовному і творчому розвитку людини, усвідомлення себе і свого життєвого призначення, дарують зовсім новий стан: стан гармонії між тілом і душею, задоволеності собою і своїм життям.

Руки цілителя - це всього лише інструмент. Істинне зцілення відбувається в процесі довіри, від серця до серця в потоці безумовної любові.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Дзен Радіо (Іспанія)

Дзен, медитація та духовна музика. Іспанська радіостанція що працює у стилі Йога, Спа та Медитація

Мантра Дня

Мантра ГУРУ РІНПОЧЕ
0:00/ 0:00

Прослуховування або наспівування мантри допомагає в складних життєвих ситуаціях. Захищає від деструктивних сил, допомагає позбавлятися від небезпек, особливо на рівні фізичного, ефірного, емоційного тіл людини. Мантра очищує розум, дарує мудрість та розкриває в людині унікальні якості.

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Медитація "Чудовий ранок"
0:00/ 0:00

Аудіо - медитація Надії Рогозіної, що допоможе приємно та усвідомлено розпочати свій день.

Календар подій

Пошук по сайту