Сеанс Рейкі

Сеанс Рейкі збільшує енергопотенціал на клітинному рівні і рівні біополя, запускає резервні сили самовідновлення організму. Проводиться тільки за згодою тієї людини, якій цей сеанс буде призначений. Зовні процес виглядає просто: людина лягає і на її тіло у відповідних позиціях кладуться долоні, які періодично переміщаються на інші області. Ще однією особливістю практики є те, що зцілює не людина, яка робить сеанс, а сама енергія Рейкі - яка і вибирає в нас найбільш вразливі місця, що найбільше потребують підтримки.

Контактний сеанс Рейкі

Сеанс Рейкі можна робити в тиші або під розслаблюючу музику. Клієнтові пропонують прилягти і максимально розслабитися. Якщо засинає під час сеансу - це означає, що він повністю довірився і добре розслабився. Під час сеансу ніякого особистого контакту, крім накладання рук, між провідником Рейкі і приймаючим, не відбувається. Передача або прийом особистої енергії людини під час взаємодії з Рейкі повністю виключена. 

Дистанційний сеанс Рейкі
 
Дистанційний сеанс Рейкі (можливий при ініціації II ступені) робиться безконтактно і на будь-якій відстані. Це можуть бути як зцілюючі сеанси для людей, у яких немає можливості отримати контактний сеанс, так і підтримка Рейкі в складних життєвих ситуаціях. Під час сеансу краще сісти або лягти. Бажано перебувати в тиші, щоб Ви могли розслабитися, розкритися цьому тонкому процесу і повніше відчути все те, що відбувається.

Під час сеансу читайте улюблену молитву або мантру. Постарайтеся розслабитися і з повністю довіритись Господу. Налаштовуйте себе на позитивні зміни, на відчуття здоров'я. Якщо у вас виникають негативні думки або спогади, намагайтеся їх відпустити і подякувати Всесвіту за урок. Подякувавши, ви починаєте відчувати енергію зцілення в даній області, тому що ці ситуації, перебуваючи в тому місці, зберігають свої енергетичні заряди і, створюючи блоки, псують ваше здоров'я. Ваше завдання - відпускати цю енергію і допомагати собі та майстру в проведенні сеансу.

Після сеансу страйтесь не перехрещувати руки і ноги. Це порушуватиме гармонійну циркуляцію енергії. Бажано після сеансу певний час посидіти спокійно і відпочити, тому що сеанс ще триватиме на енергнетичному рівні. Ваш організм буде очищатися від токсинів, тому слідкуйте за тим, щоб після сеансу пити достатню кількість води.

Намагайтеся бути усвідомленими в своїх думках та вчинках. Тому що причина порушень та захворювань, знаходиться не тільки в вашому фізичному тілі, а й у вашій свідомості.

Ефект сеансів: 

На рівнях ментального, емоційного і фізичного планів проходять глибокі трансформації:

  • Зникає емоційна і м'язова напруга, больові відчуття в тілі. Заспокоюється розум. Знижується інтенсивність стресу. Зникають депресивні або агресивні стани, почуття провини, злості, відрази, страхи і панічні атаки, глибинні комплекси неповноцінності, нав'язані чужі установки, програми, сексуальні та інші блоки, що викликають різні захворювання.
  • Налагоджується робота всіх внутрішніх органів. Підвищується рівень психічних і фізичних сил. З'являється ясність мислення, навик самоконтролю емоційного стану, почуття впевненості в собі, захищеності. Посилюється здатність до зосередження і розумової концентрації. Поліпшується пам'ять, опірність організму в різних стресових ситуаціях.
  • Виникає почуття душевного комфорту, легкості, доброти, відкритості, любові до себе і навколишніх людей. З'являється прагнення до самовираження, вміння глибоко розслаблятися, уникати неспокійних думок, претензій, засуджень. Напрацьовується навичка швидко приймати правильні вольові рішення. Відбувається гармонізація чоловічого і жіночого начала в енергетичній конструкції тел.
  • Активізується робота вищих духовних центрів, що дозволяє стати відкритим для нових ідей і методів їх реалізації. Підвищується рівень інтуїтивного сприйняття, розкриваються природні таланти.

Регулярні сеанси Рейки сприяють духовному і творчому розвитку людини, усвідомлення себе і свого життєвого призначення, дарують зовсім новий стан: стан гармонії між тілом і душею, задоволеності собою і своїм життям.

Руки цілителя - це всього лише інструмент. Істинне зцілення відбувається в процесі довіри, від серця до серця в потоці безумовної любові.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Дзен Радіо (Іспанія)

Дзен, медитація та духовна музика. Іспанська радіостанція що працює у стилі Йога, Спа та Медитація

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йога Леді Нігуми
0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.

Календар подій

Пошук по сайту