Сеанс Рейкі

Сеанс Рейкі збільшує енергопотенціал на клітинному рівні і рівні біополя, запускає резервні сили самовідновлення організму. Проводиться тільки за згодою тієї людини, якій цей сеанс буде призначений. Зовні процес виглядає просто: людина лягає і на її тіло у відповідних позиціях кладуться долоні, які періодично переміщаються на інші області. Ще однією особливістю практики є те, що зцілює не людина, яка робить сеанс, а сама енергія Рейкі - яка і вибирає в нас найбільш вразливі місця, що найбільше потребують підтримки.

Контактний сеанс Рейкі

Сеанс Рейкі можна робити в тиші або під розслаблюючу музику. Клієнтові пропонують прилягти і максимально розслабитися. Якщо засинає під час сеансу - це означає, що він повністю довірився і добре розслабився. Під час сеансу ніякого особистого контакту, крім накладання рук, між провідником Рейкі і приймаючим, не відбувається. Передача або прийом особистої енергії людини під час взаємодії з Рейкі повністю виключена. 

Дистанційний сеанс Рейкі
 
Дистанційний сеанс Рейкі (можливий при ініціації II ступені) робиться безконтактно і на будь-якій відстані. Це можуть бути як зцілюючі сеанси для людей, у яких немає можливості отримати контактний сеанс, так і підтримка Рейкі в складних життєвих ситуаціях. Під час сеансу краще сісти або лягти. Бажано перебувати в тиші, щоб Ви могли розслабитися, розкритися цьому тонкому процесу і повніше відчути все те, що відбувається.

Під час сеансу читайте улюблену молитву або мантру. Постарайтеся розслабитися і з повністю довіритись Господу. Налаштовуйте себе на позитивні зміни, на відчуття здоров'я. Якщо у вас виникають негативні думки або спогади, намагайтеся їх відпустити і подякувати Всесвіту за урок. Подякувавши, ви починаєте відчувати енергію зцілення в даній області, тому що ці ситуації, перебуваючи в тому місці, зберігають свої енергетичні заряди і, створюючи блоки, псують ваше здоров'я. Ваше завдання - відпускати цю енергію і допомагати собі та майстру в проведенні сеансу.

Після сеансу страйтесь не перехрещувати руки і ноги. Це порушуватиме гармонійну циркуляцію енергії. Бажано після сеансу певний час посидіти спокійно і відпочити, тому що сеанс ще триватиме на енергнетичному рівні. Ваш організм буде очищатися від токсинів, тому слідкуйте за тим, щоб після сеансу пити достатню кількість води.

Намагайтеся бути усвідомленими в своїх думках та вчинках. Тому що причина порушень та захворювань, знаходиться не тільки в вашому фізичному тілі, а й у вашій свідомості.

Ефект сеансів: 

На рівнях ментального, емоційного і фізичного планів проходять глибокі трансформації:

  • Зникає емоційна і м'язова напруга, больові відчуття в тілі. Заспокоюється розум. Знижується інтенсивність стресу. Зникають депресивні або агресивні стани, почуття провини, злості, відрази, страхи і панічні атаки, глибинні комплекси неповноцінності, нав'язані чужі установки, програми, сексуальні та інші блоки, що викликають різні захворювання.
  • Налагоджується робота всіх внутрішніх органів. Підвищується рівень психічних і фізичних сил. З'являється ясність мислення, навик самоконтролю емоційного стану, почуття впевненості в собі, захищеності. Посилюється здатність до зосередження і розумової концентрації. Поліпшується пам'ять, опірність організму в різних стресових ситуаціях.
  • Виникає почуття душевного комфорту, легкості, доброти, відкритості, любові до себе і навколишніх людей. З'являється прагнення до самовираження, вміння глибоко розслаблятися, уникати неспокійних думок, претензій, засуджень. Напрацьовується навичка швидко приймати правильні вольові рішення. Відбувається гармонізація чоловічого і жіночого начала в енергетичній конструкції тел.
  • Активізується робота вищих духовних центрів, що дозволяє стати відкритим для нових ідей і методів їх реалізації. Підвищується рівень інтуїтивного сприйняття, розкриваються природні таланти.

Регулярні сеанси Рейки сприяють духовному і творчому розвитку людини, усвідомлення себе і свого життєвого призначення, дарують зовсім новий стан: стан гармонії між тілом і душею, задоволеності собою і своїм життям.

Руки цілителя - це всього лише інструмент. Істинне зцілення відбувається в процесі довіри, від серця до серця в потоці безумовної любові.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Мантра Радіо (Європа)

Основна мета цього проекту - трансляція духовної музики, яку грають святі люди, віддані Богові. У Святих рукописах сказано, що прослуховування такої музики може перетворити життя, наблизити до розуміння Бога і навіть допомогти очистити Карму

Мантра Дня

Джай Радха Мандав мантра
0:00/ 0:00

Склади цієї мантри - уособлення Любові - чистої, як джерельна вода, піднесеної, як гори, прекрасної і невимовної, як заходи і світанки, зелені ліси, пахучі квіти, спів птахів ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Йога нідра перед сном
0:00/ 0:00

Розслаблення та релаксація перед сном - запорука гарного сну. Для міцного та здорового сну слухайте цю медитацію наніч. Може допомогти від панічних атак.

Календар подій

Пошук по сайту