Камінь любові

Рожевий Кварц - член кварцової родини, яка складається з діоксиду кремнію. Він набуває солодкого м’яко-рожевого кольору завдяки безлічі крихітних вкраплень рожевих волокон, відомих під назвою демутор'єрит, які вбудовані у склоподібний камінь. Це також надає йому непрозору якість, саме тому рожевий кварц слід зберігати подалі від сонця, щоб захистити його гарний відтінок. Камінь, який приваблює і підтримує безумовну любов можна використовувати найрізноманітнішими способами. 

У літотерапії рожевий кварц є визнаним символом здоров'я і довголіття. Його лікувальні властивості поширюються не тільки на тіло людини, але і на її душевний стан. В античності рожевий кварц вважався божественним каменем, переданим на нашу планету богами, щоб навчити населення Землі любити одне одного і подарувати нам мир та злагоду. Ще тоді люди помітили, що вібрації цього мінералу впливають на людину заспокійливо: власник каменю знаходить внутрішню гармонію, підвищується настрій і покращується самопочуття. Камінь допомагає згладжувати конфлікти, покращує взаєморозуміння, вносить легкість в спілкування людей, допомагає знаходити і зберігати любов. З тих самих пір рожевий кварц став вважатися каменем любові і гарного настрою, а ніжний чарівний відтінок це підкреслює.

Стародавні цивілізації Греції та Риму першими надали до значення рожевого кварцу символізм кохання. Згідно з міфом, Купідон, римський бог бажання, і Ерос, грецький бог кохання, подарували людям дар любові у формі рожевого кварцу. Ще одна легенда розповідає історію каменю та його сили кохання та примирення. Коли на Адоніса напав Арес у формі кабана, його кохана Афродіта прибігла до його помічника. По дорозі вона потрапила на кущ шипшини і до того моменту, коли знайшла свого коханого, її кров почала просочуватися в кварцовий камінь, надаючи йому знаковий рум’яний рожевий відтінок. Легенда - це нагадування про значення камненю та його потужну асоціацію з романтичною любов’ю. У корінних американських культурах значення рожевого кварцу використовувалося для заспокоєння негативних емоцій, таких як гнів і розчарування, вводячи любов і знову гармонізуючи емоції.

Виходячи за рамки романтичної любові, значення рожевого кварцу також сильно пов'язане зі співчуттям і безумовною любов’ю. Рожевий кварц надає власнику відчуття ніжних вібрацій любові. Магія цього каменю несе внутрішнє умиротворення і допомагає в усіх питаннях, що мають відношення до любові, в будь-яких її проявах. Він відкриває серце для романтики. Це прекрасний камінь для людей, що шукають любові і для тих, хто хоче її зберегти. Рожевий кварц підсилює і зміцнює всі види любові, в тому числі, любов до себе, батьківську, платонічну і романтичну.

Його магічні властивості: руйнує блоки, що перешкоджають появі нових відносин; допомагає розвинути, перебудувати і оновити існуючий зв'язок; використовує енергію безумовної любові, щоб підняти свідомість на більш високий рівень; його високі частоти допоможуть проаналізувати негативні життєві ситуації, зрозумівши їх з позитивніших позицій; зміцнює єдність сім'ї, любовні, родинні, дружні і всіх інші види відносин. Розкладіть вдома кристали рожевого кварцу в різних місцях, і ваш дім наповниться вібраціями любові і гармонії.

Властивості рожевого кварцу мають і інші переваги, такі як надання вам мудрості поглибити зв’язок з вашим партнером. Відкриваючи та активуючи серцеву чакру, камінь також може допомогти вам розпізнати свою здатність до співчуття. Емоційне зцілення відбувається завдяки тому, що ви можете відпустити токсичні енергії та емоції, які сформували блок всередині вас. Властивості рожевого кварцу також асоціюються з елементом води. Цілющий камінь змиває негативну енергію ніжними вібраціями? немов проточна вода з її очищаючим ефектом.

Камінь серцевої чакри, відкриває серце і дозволяє відновити довіру, що є необхідним елементом для розвитку. Якщо ви не можете відпустити негатив з минулого, рожевий кварц допоможе вам замінити ці темні почуття чистими думками. Цілющі властивості можуть допомогти вам зрозуміти і прийняти минулі ситуації, що дозволить вашому серцю зцілитися від емоційних ран і оновити стан довіри до людей та до Всесвіту.

Рожевий кварц вчить радіти життю, дивитися на світ очима дитини. Мінерал змушує любити себе і всіх навколо, заряджаючи свого володаря позитивною енергією. Навіть нетривале носіння рожевого кварцу значно покращує настрій і змінює погляд на світ. Рожевий мінерал позбавить від безсоння, якщо його покласти під подушку. Крім того, він заспокоює, знімаючи зайву нервову збудливість і стрес. Також рожевий кварц буде корисний людям, які багато працюють за комп'ютером. Якщо такий камінь тримати біля монітора, він нейтралізує небезпечне електромагнітне випромінювання і не дасть втомитися очам.

Ще один спосіб отримати доступ до високих частот рожевого кварцу - перенести його енергію у воду, щоб зробити її цілющою. Після програмування ваших каменів з наміром краси, впевненості в собі і внутрішнього світла помістіть на деякий час шматочок кварцу в миску з джерельною водою і його енергії будуть поглинатися водою та активуватися променями сонця або променями місячного сяйва. Ви також можете додати свої улюблені ефірні олії та пелюстки троянди задля більшої користі для здоров'я та лікувальних властивостей. Ми рекомендуємо іланг-іланг, лаванду або жасмін. Для швидкого використання кварцової води, ви можете перелити заряджену воду в пляшку з розпилювачем і використовувати її як тонік краси для обличчя та тіла. Під час процесу настоювання води, який може тривати від 4 до 8 годин, ви можете ще більше посилити властивості каменя, повторивши мантри або молитви, що посилить ваші наміри щодо зцілення та трансформації.

 Ви також можете посилити цілющі ефекти ванни за допомогою шматочка рожевого кварцу, поміщеного у воду. Коли ви наповнюєтеся цілющою ергією води та рожевого кварцу, розслабтеся ще глибше, коли підкріпите задум, який ви запрограмували для свого каменю. Щоб максимально використати своє цілющі водні процедури, ми також рекомендуємо додати кілька гірських порід гімалайської солі, які допомагають заспокоїти м’язеву систему через її високий вміст магнію та детоксикуючу дію.

Камінь беззастережної любові, рожевий кварц допомагає розширити потенціал доброти, співчуття та розуміння. По своїй суті, ви здатні давати і отримувати любов, і рожевий кварц поглиблює зв’язок із цією частиною себе. Коли обставини чи інші фактори збивають вас з рівноваги, рожевий кварц може повернути вас у ваше серце, до основи вашого буття. І коли ви з'єднаєтесь з тим простором любові та світла, може статися все, що завгодно.

Переваги взаємодії з каменем можуть бути ще сильнішими, коли ви практикуєте мантри у своїй медитаційній практиці. Під час терапевтичного сеансу нехай будь-який негатив щодо себе чи інших перетворюється на почуття любові та співчуття. Щоб на глибокому рівні з’єднатися з цілющими властивостями рожевого кварцу, очистіть свій розум і дозвольте вашим емоціям протікати через вас, як хорошим, так і поганим. Коли ви зосереджуєтесь на своєму диханні, вдихайте любов і видихайте будь-які недоліки чи негативні відчуття, які ви відчували. Уявіть, як ви вдихаєте рожеве світло любові, яке рухається по вашому тілу, оживляючи стомлений розум і огортаючи поранене серце безумовною любов’ю. Продовжуйте зосереджуватися на своєму диханні під час цієї медитації, поки не відчуєте, що вам стало значно легше. Коли ви відчуєте себе готовим, повторіть мантру: Я - Любов. Ця мантра допоможе вам стати люблячою істотою до всіх, включаючи себе та своїх близьких.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Радіо Мантра (Росія)

Мантра Радіо - це духовна та медитативна музика, красиве виконання мантр від музикантів, майстрів та просвітлених особистостей. Це можливість зануритись у сакральні звуки, заспокоїти свій розум та відчути внутрішній баланс та гармонію...

Мантра Дня

Рей Ман Шабд
0:00/ 0:00

Цей шабд має здатність приносити абсолютне здоров'я, якщо людина співає його, правильно торкаючись язиком до певних точок в роті. Кожен звук необхідно вимовляти точно і правильно. Це приведе вас до чудового психічного і духовного здоров'я. Вдосконалюючись ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йогічне дихання. Де брати енергію?
0:00/ 0:00

Де брати сили та енергію? Як зняти стрес? Як позбутись тривожності?

Як правильно дихати животом? Що таке йогічне дихання?

Про дихання йога, про фізіологію дихання та діафрагму дивіться у відео!

Календар подій

Пошук по сайту