5 принципів Рейкі

У різних напрямках і школах Рейки принципи звучать по-різному, але зміст залишається завжди незмінним.
Принципи Рейки не суперечать жодному з етичних принципів релігій або соціуму і тому цілком впевнено їх можна назвати фундаментальними.

1. Саме сьогодні я довіряю себе рукам Бога і дякую Йому за благословення.
«Віддайте себе в руки Господа повністю. Повна довіра до Бога. Довіртеся Йому. Він же Батько ».
Перший принцип Рейки є відображенням взаємовідносин людини з Богом, Верховним Розумом. Ці взаємини зазвичай виражаються через духовність, релігійність особистості. І оскільки Бог проявляє себе через оточуючих нас живих істот, особливо через рідних людей, друзів, - ми маємо унікальну можливість «спілкуватися» з Ним безпосередньо не тільки в наших думках, молитвах, службі, а й на матеріальному плані, побудувавши гідні відносини з близькими, підтримуючи їх. 

Проникнувшись цим принципом, можна відчути безмежну Любов, Подяку і Довіру до Всевишнього, до себе, до оточуючих, подяку за своє життя, за життя всіх живих істот. Це почуття не будуть відвідувати всякого роду сумніви, бо, відчуваючи всемогутність Бога ми проникаємося бездоганною вірою в те, що все, що відбувається, відбувається по Його Волі. Ми починаємо довіряти подіям, що відбуваються навколо нас, усвідомлюючи їх необхідність, в першу чергу для нашого блага, розвитку нашої Душі. Довіра до Всесвіту створює навколо ауру спокою, надійності, захищеності.

2. Саме сьогодні я живу без гніву і злості.
«Який може бути гнів, якщо ви віддали себе в руки Господа?»
У глобальному сенсі гнів і злість можна розглядати як аспекти заперечення того, що відбувається насправді. Це досить енерговитратні емоції, руйнівної дії. Вони задають негативний заряд, структуруючи об'єкт негативним чином. В здоровому вигляді гнів і злість можуть бути виявлені в разі справедливої ​​адекватної об'єктивної реакції на подразник. У сучасному світі цей варіант цілком реальний, і, по крайній мірі більш сприятливий ніж емоційний подавлення при якому внутрішній імпульс, що виник, створює надалі внутрішні психоемоційні блоки.

Інший випадок - людина, у якої неусвідомлено даний тип реакцій є переважаючим і, в більшості випадків необ'єктивним через, в першу чергу, внутрішні кофлікти. Така людина навіть активуючи самоконтроль і не випускаючи початкового імпульсу руйнує себе. Імпульс залишається в ній нереалізованим. Тому основний акцент у самовдосконаленні щодо даного принципу полягає не в роботі над реакціями, не в регуляції власної поведінки, а в опрацюванні причин виникнення подібних станів.

3. Саме сьогодні я живу без хвилювання і страху.
«Які можуть бути хвилювання, якщо Господь несе нас в Своїх руках? Раз є хвилювання - значить ми погано довіряємо Богу. »
Виникнення хвилювання і страхів заперечує перший принцип. Людина, яка глибоко відчула перший принцип не є в'язнем подібних станів, бо її внутрішня атмосфера заповнена Довірою до Господа. Той, хто знаходиться в довірливих відносинах з Богом відчуває внутрішню надійність, затишок і спокій, який відображає спостереження, а не внутрішній хаос. Позиція спостерігача дозволяє відстежувати процес спілкування із Всесвітом і не відволікатися на витівки власного розуму.

Існує теорія, яка стверджує, що глибоким першоджерелом будь-якого виду страху є страх смерті. В процесі побудови різноманітних теорій можна перерахувати безліч причин, пояснень і виправдань. Але факт залишається фактом. Поміркувавши над цим твердженням складно заперечувати його вірність. Хвилювання, внутрішній безлад - продукти занепокоєння розуму. Природа Душі - спокійна. Вона володіє всім необхідним об'ємом інфорації про наше життя. Прислуховуючись до неї можна допомогти собі в усвідомленні цінності кожного моменту, унікальності, необхідності досвіду.

Можна почати помічати знаки, за допомогою яких з нами спілкується Всесвіт, навчитися розуміти їх, краще розуміти себе, розбираючись в тому, що саме ті чи інші виниклі яскраві емоції хочуть підказати нам, про що наша душа намагається попередити нас, оскільки, відомо, що душа спілкується з нами за допомогою емоцій, передчуттів, мовою тіла.

4. Саме сьогодні я чесно заробляю собі на життя.
«О, Господь, всю роботу, яку я виконую, дав мені Ти. Чим би я не займався, я служив Тобі ».
Даний принцип найбільш яскраво за своїм змістовим наповненням відображає сполучну ланку таких аспектів як матеріальне благополуччя і духовне зростання.
Оскільки все в нашому світі взаємопов'язано невидимими нитками, кожна наша дія залишає багатогранний вплив на все навколо, на нас самих. Виконуючи будь-яку роботу, діяльність ми впливаємо не тільки на об'єкт, область діяльності, а також на себе, на свою свідомість, тіло, організм. Будь-яка діяльність, яка зустрічається на нашому життєвому шляху, необхідна саме нам, незалежно від того, чи це усвідомлений вибір, чи вибір підсвідомості, що регулює нас. Це стосується як діяльності, якою ми заробляємо собі на життя, так і діяльності, яка супроводжує нас в тій чи іншій ситуації.

Діяльність можна також охарактеризувати як спосіб вираження наших думок, внутрішнього світу в світі матеріальному. Це реалізація нашої особистості, бо наша діяльність відображає її, структурується індивідуально нами. Це спілкування внутрішнього і зовнішнього, духовного, ментального з матеріальним планом. Всі ці аспекти, будучи пропорційними, відображають один одного. Наші вчинки, наша робота - це структурований внутрішній світ, реалізований в матеріальну форму. Їх взаємозв'язок дозволяє регулювати за допомогою одного світу - інший.

Коли ми корегуємо матеріальну дійсність - корекція відбувається і в нашому внутрішньому світі. І навпаки. Шляхом урівноваження цих двох областей досягається духовне зростання і матеріальне благополуччя.

5. Саме сьогодні я висловлюю любов і вдячність до всього живого.
«У кожній живій істоті я бачу Твою присутність, Господи».
Будь-яка проблема в стосунках особистісних, робочих, ділових взаєминах спочатку базується на нестачі любові, недостачі вдячності. У разі постійного балансу цього почуття на тонкому рівні емоцій, відчуттів, станів, а також на матеріальному рівні дій, вчинків - відповідно структурований простір ні теоретично, ні практично не здатний проявляти себе несприятливим чином. Будь-які спостереження дисгармонії, або холоду у відносинах між людьми і є діагностикою рівня любові, що проявляється ними, ознакою недостатнього обміну позитивними, доброзичливими побажаннями одне одному, здоровим обміном енергією. 

В буденних реаліях нашого суспільного життя, що нерідко супроводжується порушенням адекватної моделі цінностей, ми забуваємо простий принцип: всіх нас створив Бог, всі ми є Його Дітьми. Природа кожної істоти в цьому прекрасному світі - божественна. Все інше - наносні шаблони, ярлики, егрегори загальноприйнятих умовиводів. Все навколо є Бог. Оскільки ми - Його творіння, в матеріальному світі все відображає нас самих і будь-яка дисгармонія в нашому житті є нашою внутрішньою дисгармонією.

Любов до всього живого - це любов до себе, повага і вдячність до Першоджерела. Це Безумовна Любов. Богу не потрібні умови, щоб любити нас. Їх придумують люди. Ми здатні очистити від цих умов свій розум, свою свідомість, свій Світ Любов'ю, Божественним Світлом. Потрібно просто повірити в це так, як Бог вірить в кожного в цьому Всесвіті.
«..Відчуйте себе чистим каналом. Подякуйте Богові за Його Благословення».

«Я відчуваю Світло всередині себе.
Світло - мій провідник.
Я - чистий досконалий канал».

Поділитися:

Радіостанція Дня

Радіо Мантра (Росія)

Мантра Радіо - це духовна та медитативна музика, красиве виконання мантр від музикантів, майстрів та просвітлених особистостей. Це можливість зануритись у сакральні звуки, заспокоїти свій розум та відчути внутрішній баланс та гармонію...

Мантра Дня

Рей Ман Шабд
0:00/ 0:00

Цей шабд має здатність приносити абсолютне здоров'я, якщо людина співає його, правильно торкаючись язиком до певних точок в роті. Кожен звук необхідно вимовляти точно і правильно. Це приведе вас до чудового психічного і духовного здоров'я. Вдосконалюючись ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йогічне дихання. Де брати енергію?
0:00/ 0:00

Де брати сили та енергію? Як зняти стрес? Як позбутись тривожності?

Як правильно дихати животом? Що таке йогічне дихання?

Про дихання йога, про фізіологію дихання та діафрагму дивіться у відео!

Календар подій

Пошук по сайту