Рейкі

Камінь любові

Остаточний символ любові, рожевий кварц вже століттями використовується в любовних ритуалах і обрядах. Камінь для безнадійних романтиків, м'яка енергія якого робить його найсильнішим любовним талісманом.

5 принципів Рейкі

П'ять принципів були розроблені великим учителем Рейки Мікао Усуї. В них відображена вся система моральних цінностей людства. Ці принципи немов ті перлини, які вставлені в оправу - наше життя. Якщо з оправи-життя випадає хоча б одна з перлин-принципів, ...

Сеанс Рейкі

Сеанс Рейкі - метод накладання рук на біологічно активні точки тіла людини і передавання в ці зони цілющої життєвої енергії. Під час сеансу організм набирає ту силу, якої йому не вистачає для зцілення.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Дзен Радіо (Іспанія)

Дзен, медитація та духовна музика. Іспанська радіостанція що працює у стилі Йога, Спа та Медитація

Мантра Дня

Мантра ГУРУ РІНПОЧЕ
0:00/ 0:00

Прослуховування або наспівування мантри допомагає в складних життєвих ситуаціях. Захищає від деструктивних сил, допомагає позбавлятися від небезпек, особливо на рівні фізичного, ефірного, емоційного тіл людини. Мантра очищує розум, дарує мудрість та розкриває в людині унікальні якості.

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Медитація "Чудовий ранок"
0:00/ 0:00

Аудіо - медитація Надії Рогозіної, що допоможе приємно та усвідомлено розпочати свій день.

Рейкі

Слово «Рейкі» японського походження. Воно складається з двох частин. Перша - «Рей» - говорить про якість енергії і означає «божественна», «універсальна», «життєва», друга - «Кі» - перекладається як «енергія». Разом ієрогліф Рейкі перекладається як «Універсальна життєва енергія» або «Божественна енергія». Вона відома всім народам і культурам під різними іменами: Шакті, Прана, Ци, Святий Дух.

Рейкі - це стародавня система самозцілення, цілительства і гармонізації життя, унікальна знахідка японського духовного вчителя Мікао Усуі. У 20-х роках ХХ століття він створив її в процесі пошуків відповідей на питання: «Яке моє призначення?» і «Як заспокоїти розум?». В процесі медитацій йому відкрилося дивовижне знання, яке стало основою в системі Рейкі. Принцип лікування в Рейкі заснований на роботі з енергіями. Якість життя, здоров'я, успіх залежать від кількості енергії в організмі - її брак моментально позначається на настрої і здоров'ї людини. Результати від занять Рейкі мають наукове пояснення. Енергія Рейкі відчувається як надзвичайне тепло, що прогріває тіло. Це тепло створює ефект грілки: розширює судини, підсилює кровообіг, знімає напругу. Рейкі балансує енергії в тілі: відновлює запас життєвих сил, забезпечує вільне протікання енергії. Також, Рейкі заспокоює і гармонізує свідомість. Баланс потоків енергії, підвищення вібрацій тіла змінює характер думок. Людину покидають деструктивні емоції. Тіло і свідомість розслабляються і наповнюються умиротворенням.

«РЕЙКІ - ЦЕ ОРИГІНАЛЬНА ТЕРАПІЯ, ЗАСНОВАНА НА ДУХОВНІЙ ЕНЕРГІЇ, ДЕ ЛЮДИНА СПОЧАТКУ ЗНАХОДИТЬ ЗДОРОВ'Я, ПОТІМ СПОКІЙ РОЗУМУ - І ЩАСТЯ В ЖИТТІ ЗРОСТАЄ»
Мікао Усуі

Календар подій

Пошук по сайту