Рейкі

Камінь любові

Остаточний символ любові, рожевий кварц вже століттями використовується в любовних ритуалах і обрядах. Камінь для безнадійних романтиків, м'яка енергія якого робить його найсильнішим любовним талісманом.

5 принципів Рейкі

П'ять принципів були розроблені великим учителем Рейки Мікао Усуї. В них відображена вся система моральних цінностей людства. Ці принципи немов ті перлини, які вставлені в оправу - наше життя. Якщо з оправи-життя випадає хоча б одна з перлин-принципів, ...

Сеанс Рейкі

Сеанс Рейкі - метод накладання рук на біологічно активні точки тіла людини і передавання в ці зони цілющої життєвої енергії. Під час сеансу організм набирає ту силу, якої йому не вистачає для зцілення.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Дзен Радіо (Іспанія)

Дзен, медитація та духовна музика. Іспанська радіостанція що працює у стилі Йога, Спа та Медитація

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йога Леді Нігуми
0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.

Рейкі

Слово «Рейкі» японського походження. Воно складається з двох частин. Перша - «Рей» - говорить про якість енергії і означає «божественна», «універсальна», «життєва», друга - «Кі» - перекладається як «енергія». Разом ієрогліф Рейкі перекладається як «Універсальна життєва енергія» або «Божественна енергія». Вона відома всім народам і культурам під різними іменами: Шакті, Прана, Ци, Святий Дух.

Рейкі - це стародавня система самозцілення, цілительства і гармонізації життя, унікальна знахідка японського духовного вчителя Мікао Усуі. У 20-х роках ХХ століття він створив її в процесі пошуків відповідей на питання: «Яке моє призначення?» і «Як заспокоїти розум?». В процесі медитацій йому відкрилося дивовижне знання, яке стало основою в системі Рейкі. Принцип лікування в Рейкі заснований на роботі з енергіями. Якість життя, здоров'я, успіх залежать від кількості енергії в організмі - її брак моментально позначається на настрої і здоров'ї людини. Результати від занять Рейкі мають наукове пояснення. Енергія Рейкі відчувається як надзвичайне тепло, що прогріває тіло. Це тепло створює ефект грілки: розширює судини, підсилює кровообіг, знімає напругу. Рейкі балансує енергії в тілі: відновлює запас життєвих сил, забезпечує вільне протікання енергії. Також, Рейкі заспокоює і гармонізує свідомість. Баланс потоків енергії, підвищення вібрацій тіла змінює характер думок. Людину покидають деструктивні емоції. Тіло і свідомість розслабляються і наповнюються умиротворенням.

«РЕЙКІ - ЦЕ ОРИГІНАЛЬНА ТЕРАПІЯ, ЗАСНОВАНА НА ДУХОВНІЙ ЕНЕРГІЇ, ДЕ ЛЮДИНА СПОЧАТКУ ЗНАХОДИТЬ ЗДОРОВ'Я, ПОТІМ СПОКІЙ РОЗУМУ - І ЩАСТЯ В ЖИТТІ ЗРОСТАЄ»
Мікао Усуі

Календар подій

Пошук по сайту