Рейкі

Камінь любові

Остаточний символ любові, рожевий кварц вже століттями використовується в любовних ритуалах і обрядах. Камінь для безнадійних романтиків, м'яка енергія якого робить його найсильнішим любовним талісманом.

5 принципів Рейкі

П'ять принципів були розроблені великим учителем Рейки Мікао Усуї. В них відображена вся система моральних цінностей людства. Ці принципи немов ті перлини, які вставлені в оправу - наше життя. Якщо з оправи-життя випадає хоча б одна з перлин-принципів, ...

Сеанс Рейкі

Сеанс Рейкі - метод накладання рук на біологічно активні точки тіла людини і передавання в ці зони цілющої життєвої енергії. Під час сеансу організм набирає ту силу, якої йому не вистачає для зцілення.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Веда Радіо (Росія)

Радіостанція надає можливість глибоко познайомитися з ведичним знанням. 24 години на добу радіостанція транслює передачі, що закликають до мудрості і щастя!

Мантра Дня

Мантра Зеленої Тари (Ом Таре Туттаре)
0:00/ 0:00

До Зеленої Тари звертаються як до втілення всіх просвітлених, як до захисниці, яка швидко відгукується на прохання про допомогу, як до покровительниці, яка проявляє до всіх істот милосердя і любов, ...

Фільм Дня

Документальний фільм "Могутність серця"
0:00/ 0:00

Документальний фільм про те, що наше серце є чимось більшим, ніж просто органом, і що, ігноруючи його підказки, ми втрачаємо щось дуже значуще ...

Медитація Дня

Йога для початківців. Розминаємо шию і плечі
0:00/ 0:00

Рейкі

Слово «Рейкі» японського походження. Воно складається з двох частин. Перша - «Рей» - говорить про якість енергії і означає «божественна», «універсальна», «життєва», друга - «Кі» - перекладається як «енергія». Разом ієрогліф Рейкі перекладається як «Універсальна життєва енергія» або «Божественна енергія». Вона відома всім народам і культурам під різними іменами: Шакті, Прана, Ци, Святий Дух.

Рейкі - це стародавня система самозцілення, цілительства і гармонізації життя, унікальна знахідка японського духовного вчителя Мікао Усуі. У 20-х роках ХХ століття він створив її в процесі пошуків відповідей на питання: «Яке моє призначення?» і «Як заспокоїти розум?». В процесі медитацій йому відкрилося дивовижне знання, яке стало основою в системі Рейкі. Принцип лікування в Рейкі заснований на роботі з енергіями. Якість життя, здоров'я, успіх залежать від кількості енергії в організмі - її брак моментально позначається на настрої і здоров'ї людини. Результати від занять Рейкі мають наукове пояснення. Енергія Рейкі відчувається як надзвичайне тепло, що прогріває тіло. Це тепло створює ефект грілки: розширює судини, підсилює кровообіг, знімає напругу. Рейкі балансує енергії в тілі: відновлює запас життєвих сил, забезпечує вільне протікання енергії. Також, Рейкі заспокоює і гармонізує свідомість. Баланс потоків енергії, підвищення вібрацій тіла змінює характер думок. Людину покидають деструктивні емоції. Тіло і свідомість розслабляються і наповнюються умиротворенням.

«РЕЙКІ - ЦЕ ОРИГІНАЛЬНА ТЕРАПІЯ, ЗАСНОВАНА НА ДУХОВНІЙ ЕНЕРГІЇ, ДЕ ЛЮДИНА СПОЧАТКУ ЗНАХОДИТЬ ЗДОРОВ'Я, ПОТІМ СПОКІЙ РОЗУМУ - І ЩАСТЯ В ЖИТТІ ЗРОСТАЄ»
Мікао Усуі

Календар подій

Пошук по сайту