Абx'янга

Абx'янга - аюрведичний масляний масаж при якому активне опрацювання м'язів відбувається одночасно з глибоким промаслюванням тіла спеціальними лікувальними оліями. При масажі використовуються індивідуально підібрані багатокомпонентні склади олій, в залежності від конституції (доші) людини і її проблем. Масляний масаж оздоровлює шкіру, суглоби і сухожилля, внутрішні органи, допомагає зняти психоемоційне напруження, наслідки стресу, розслабити тіло і заспокоїти розум.

Абx'янга добре підходить всім, але ідеальна ця процедура для людей вата-типу, худих і ослаблених. Цей масаж врівноважує вата-дошу, заспокоює, зволожує і зміцнює тіло людей цієї конституції. Якщо робити масаж щодня або через день курсом, то він має очисний ефект: під час масажу олія проникає глибоко в органи і тканини тіла і витягує з них шлаки і токсини, спрямовуючи їх до органів виділення.

При абх'янзі масаж з олією проводиться по всьому тілу, від маківки до пальців ніг. Цей унікальний і дуже приємний вид масажу заснований на глибокій роботі з м'якими тканинами (шкірою, підшкірною клітковиною, м'язами і внутрішніми органами) і енергетичними лініями, мета масажу розосередити енергію шакті по всім органам і тканинам.

Особливу популярність абх'янга отримала завдяки унікальному масляному масажу голови. Цей масаж включає в себе роботу з головою, обличчя, шиї і плечовим поясом, він часто виконується окремо і використовується для зняття перезбудження, лікування неврологічних проблем, безсоння, мігрені. Також, в окрему процедуру виносять глибокий масаж стоп, а до масажу голови додають точковий масаж долонь. Стопи і долоні традиційно вважаються особливими рефлекторними зонами на тілі людини.

Як робити аюрведичний масляний масаж Абх'янга?

 • Нагрійте олію до температури, комфортної для вашого тіла.
 • Занурьте пальці в нагріту олію і легкими рухами розподіліть її по всьому тілу. Зачекайте 4-5 хвилин, доки шкіра вбере частину олії.
 • Зробіть масаж усього тіла, здійснюючи погладжування долонями і пальцями. Приділяйте більше уваги місцям скупчення нервових закінчень, таких як стопи, долоні і нижні фаланги пальців рук. Масаж голови або суглобів краще здійснювати круговими рухами, а масаж ніг і рук - прямолінійними.
 • Після масажу розслабтеся, відпочиньте.
 • Прийміть теплий душ або ванну.

Після абх'янга масажу рекомендується не змивати масло як мінімум півгодини, щоб воно глибше вбралося і принесло максимально можливу користь. Змити масло потрібно теплою водою, гель використовувати не рекомендується - найкраще масло нейтралізується убтаном (порошком з мелених трав або злаків).

Тривалість процедури: 45-60 хвилин. Плануючи Ваш день, враховуйте, будь ласка, що після процедури Вам знадобиться ще годину: на відпочинок і душ. Оптимальний курс - від п'яти процедур і більше.

Ефект від абх'янги:

 • Розслаблює та омолоджує тіло та розум
 • Стимулює артеріальний і лімфатичний кровообіг 
 • Підсилює доставку поживних речовин та кисню до клітин 
 • Підсилює виведення застійних відходів 
 • Підвищує стан усвідомленості 
 • Підтримує внутрішню систему оздоровлення організму 
 • Заспокоює розум 
 • Живить і тонізує шкіру 
 • Розщеплює рубцеву тканину 
 • Знімає напругу м’язів 
 • Підтримує здатність м’язів до плавного скорочення  
 • Покращує психічну та емоційну стійкість 
 • Посилює травлення 
 • Заспокоює нервову систему

Масаж абх'янга ліквідує енергетичні блоки, сприяючи вільному протіканню енергії в тонких каналах. В результаті людина відчуває внутрішню задоволеність і спокій, виникає відчуття радості і легкості в тілі і в думках, поліпшується настрій. З'являється більше сил і енергії, тіло омолоджується і оздоровлюється, відступають хвороби, в тому числі хронічні і важковиліковні.

Турбота про себе як у фізичному, так і в духовному плані надсилає дуже потужне повідомлення вашому мозку та психіці. Включення масажу у ваш щоденний режим догляду за собою - це прояв любові та турботи про себе. Це може надзвичайно підвищити вашу імунну систему та значно покращить самопочуття.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Дзен Радіо (Іспанія)

Дзен, медитація та духовна музика. Іспанська радіостанція що працює у стилі Йога, Спа та Медитація

Мантра Дня

Мантра ГУРУ РІНПОЧЕ
0:00/ 0:00

Прослуховування або наспівування мантри допомагає в складних життєвих ситуаціях. Захищає від деструктивних сил, допомагає позбавлятися від небезпек, особливо на рівні фізичного, ефірного, емоційного тіл людини. Мантра очищує розум, дарує мудрість та розкриває в людині унікальні якості.

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Медитація "Чудовий ранок"
0:00/ 0:00

Аудіо - медитація Надії Рогозіної, що допоможе приємно та усвідомлено розпочати свій день.

Календар подій

Пошук по сайту