Абx'янга

Абx'янга - аюрведичний масляний масаж при якому активне опрацювання м'язів відбувається одночасно з глибоким промаслюванням тіла спеціальними лікувальними оліями. При масажі використовуються індивідуально підібрані багатокомпонентні склади олій, в залежності від конституції (доші) людини і її проблем. Масляний масаж оздоровлює шкіру, суглоби і сухожилля, внутрішні органи, допомагає зняти психоемоційне напруження, наслідки стресу, розслабити тіло і заспокоїти розум.

Абx'янга добре підходить всім, але ідеальна ця процедура для людей вата-типу, худих і ослаблених. Цей масаж врівноважує вата-дошу, заспокоює, зволожує і зміцнює тіло людей цієї конституції. Якщо робити масаж щодня або через день курсом, то він має очисний ефект: під час масажу олія проникає глибоко в органи і тканини тіла і витягує з них шлаки і токсини, спрямовуючи їх до органів виділення.

При абх'янзі масаж з олією проводиться по всьому тілу, від маківки до пальців ніг. Цей унікальний і дуже приємний вид масажу заснований на глибокій роботі з м'якими тканинами (шкірою, підшкірною клітковиною, м'язами і внутрішніми органами) і енергетичними лініями, мета масажу розосередити енергію шакті по всім органам і тканинам.

Особливу популярність абх'янга отримала завдяки унікальному масляному масажу голови. Цей масаж включає в себе роботу з головою, обличчя, шиї і плечовим поясом, він часто виконується окремо і використовується для зняття перезбудження, лікування неврологічних проблем, безсоння, мігрені. Також, в окрему процедуру виносять глибокий масаж стоп, а до масажу голови додають точковий масаж долонь. Стопи і долоні традиційно вважаються особливими рефлекторними зонами на тілі людини.

Як робити аюрведичний масляний масаж Абх'янга?

 • Нагрійте олію до температури, комфортної для вашого тіла.
 • Занурьте пальці в нагріту олію і легкими рухами розподіліть її по всьому тілу. Зачекайте 4-5 хвилин, доки шкіра вбере частину олії.
 • Зробіть масаж усього тіла, здійснюючи погладжування долонями і пальцями. Приділяйте більше уваги місцям скупчення нервових закінчень, таких як стопи, долоні і нижні фаланги пальців рук. Масаж голови або суглобів краще здійснювати круговими рухами, а масаж ніг і рук - прямолінійними.
 • Після масажу розслабтеся, відпочиньте.
 • Прийміть теплий душ або ванну.

Після абх'янга масажу рекомендується не змивати масло як мінімум півгодини, щоб воно глибше вбралося і принесло максимально можливу користь. Змити масло потрібно теплою водою, гель використовувати не рекомендується - найкраще масло нейтралізується убтаном (порошком з мелених трав або злаків).

Тривалість процедури: 45-60 хвилин. Плануючи Ваш день, враховуйте, будь ласка, що після процедури Вам знадобиться ще годину: на відпочинок і душ. Оптимальний курс - від п'яти процедур і більше.

Ефект від абх'янги:

 • Розслаблює та омолоджує тіло та розум
 • Стимулює артеріальний і лімфатичний кровообіг 
 • Підсилює доставку поживних речовин та кисню до клітин 
 • Підсилює виведення застійних відходів 
 • Підвищує стан усвідомленості 
 • Підтримує внутрішню систему оздоровлення організму 
 • Заспокоює розум 
 • Живить і тонізує шкіру 
 • Розщеплює рубцеву тканину 
 • Знімає напругу м’язів 
 • Підтримує здатність м’язів до плавного скорочення  
 • Покращує психічну та емоційну стійкість 
 • Посилює травлення 
 • Заспокоює нервову систему

Масаж абх'янга ліквідує енергетичні блоки, сприяючи вільному протіканню енергії в тонких каналах. В результаті людина відчуває внутрішню задоволеність і спокій, виникає відчуття радості і легкості в тілі і в думках, поліпшується настрій. З'являється більше сил і енергії, тіло омолоджується і оздоровлюється, відступають хвороби, в тому числі хронічні і важковиліковні.

Турбота про себе як у фізичному, так і в духовному плані надсилає дуже потужне повідомлення вашому мозку та психіці. Включення масажу у ваш щоденний режим догляду за собою - це прояв любові та турботи про себе. Це може надзвичайно підвищити вашу імунну систему та значно покращить самопочуття.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Дзен Радіо (Іспанія)

Дзен, медитація та духовна музика. Іспанська радіостанція що працює у стилі Йога, Спа та Медитація

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йога Леді Нігуми
0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.

Календар подій

Пошук по сайту