Йога Леді Нігуми

0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.


Леді Нігума підкреслювала, що є особливі пози йоги, які ми можемо робити щоб покращувати свій інтелект. Інші пози розвивають концентрацію, а ще терпіння, вміння прощати, щедрість і інші здорові якості, які допомагають нам бути успішними.

Леді Нігума була великим учителем йоги і провела все своє життя в якості духовного партнера знаменитого Наропи. Цей йога-комплекс для заняття йогою вдома представляє особливу важливість, оскільки він справжній. Йога яку ви побачите на відео - це найбільш древні документовані йога асани, а також перший йога-комплекс розроблений йогинею - жінкою яка практикує йогу. Леді Нігума розробила цей комплекс рівно тисячу років тому в Індії, і з тих пір його передавали з уст в уста. За нашими відомостями, це найдавніший йога-комплекс, який був письмово документований. "Йога сутра", звичайно ж набагато старше, але вона насправді не описує конкретних йога вправ. Хатха-йога прадіпіка приблизно на п'ять століть старше йоги Леді Нігуми, однак цей документ описує тільки деякі вправи.

Йога леді Нігуми унікальна у всьому світі, оскільки для неї йога була не тільки асанами. Вона унікальна в історії йоги, оскільки в рукописах насправді описується навіщо ми робимо ті чи інші йога-асани. Для неї, йога-асани це і є  шлях до просвітлення, це метод досягнення просвітлення, і кожне скручування, кожен прогин, кожна бандха, кожне утримання, всі вони мають конкретні цілі по очищенню серця, духу, і розуму.

Йога Нігуми надає набагато сильніший ефект на тіло завдяки особливій послідовності асан в комплексі, під час виконання яких ви розумієте, що саме робите. Тому, однієї години вранці досить, щоб зарядити вас на цілий день, і ця година йоги Нігуми змінить ваш день.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Радіо Мантра (Росія)

Мантра Радіо - це духовна та медитативна музика, красиве виконання мантр від музикантів, майстрів та просвітлених особистостей. Це можливість зануритись у сакральні звуки, заспокоїти свій розум та відчути внутрішній баланс та гармонію...

Мантра Дня

Рей Ман Шабд
0:00/ 0:00

Цей шабд має здатність приносити абсолютне здоров'я, якщо людина співає його, правильно торкаючись язиком до певних точок в роті. Кожен звук необхідно вимовляти точно і правильно. Це приведе вас до чудового психічного і духовного здоров'я. Вдосконалюючись ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йогічне дихання. Де брати енергію?
0:00/ 0:00

Де брати сили та енергію? Як зняти стрес? Як позбутись тривожності?

Як правильно дихати животом? Що таке йогічне дихання?

Про дихання йога, про фізіологію дихання та діафрагму дивіться у відео!