Йога Леді Нігуми

0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.


Леді Нігума підкреслювала, що є особливі пози йоги, які ми можемо робити щоб покращувати свій інтелект. Інші пози розвивають концентрацію, а ще терпіння, вміння прощати, щедрість і інші здорові якості, які допомагають нам бути успішними.

Леді Нігума була великим учителем йоги і провела все своє життя в якості духовного партнера знаменитого Наропи. Цей йога-комплекс для заняття йогою вдома представляє особливу важливість, оскільки він справжній. Йога яку ви побачите на відео - це найбільш древні документовані йога асани, а також перший йога-комплекс розроблений йогинею - жінкою яка практикує йогу. Леді Нігума розробила цей комплекс рівно тисячу років тому в Індії, і з тих пір його передавали з уст в уста. За нашими відомостями, це найдавніший йога-комплекс, який був письмово документований. "Йога сутра", звичайно ж набагато старше, але вона насправді не описує конкретних йога вправ. Хатха-йога прадіпіка приблизно на п'ять століть старше йоги Леді Нігуми, однак цей документ описує тільки деякі вправи.

Йога леді Нігуми унікальна у всьому світі, оскільки для неї йога була не тільки асанами. Вона унікальна в історії йоги, оскільки в рукописах насправді описується навіщо ми робимо ті чи інші йога-асани. Для неї, йога-асани це і є  шлях до просвітлення, це метод досягнення просвітлення, і кожне скручування, кожен прогин, кожна бандха, кожне утримання, всі вони мають конкретні цілі по очищенню серця, духу, і розуму.

Йога Нігуми надає набагато сильніший ефект на тіло завдяки особливій послідовності асан в комплексі, під час виконання яких ви розумієте, що саме робите. Тому, однієї години вранці досить, щоб зарядити вас на цілий день, і ця година йоги Нігуми змінить ваш день.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
0:00/ 0:00

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.