Йога Леді Нігуми

0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.


Леді Нігума підкреслювала, що є особливі пози йоги, які ми можемо робити щоб покращувати свій інтелект. Інші пози розвивають концентрацію, а ще терпіння, вміння прощати, щедрість і інші здорові якості, які допомагають нам бути успішними.

Леді Нігума була великим учителем йоги і провела все своє життя в якості духовного партнера знаменитого Наропи. Цей йога-комплекс для заняття йогою вдома представляє особливу важливість, оскільки він справжній. Йога яку ви побачите на відео - це найбільш древні документовані йога асани, а також перший йога-комплекс розроблений йогинею - жінкою яка практикує йогу. Леді Нігума розробила цей комплекс рівно тисячу років тому в Індії, і з тих пір його передавали з уст в уста. За нашими відомостями, це найдавніший йога-комплекс, який був письмово документований. "Йога сутра", звичайно ж набагато старше, але вона насправді не описує конкретних йога вправ. Хатха-йога прадіпіка приблизно на п'ять століть старше йоги Леді Нігуми, однак цей документ описує тільки деякі вправи.

Йога леді Нігуми унікальна у всьому світі, оскільки для неї йога була не тільки асанами. Вона унікальна в історії йоги, оскільки в рукописах насправді описується навіщо ми робимо ті чи інші йога-асани. Для неї, йога-асани це і є  шлях до просвітлення, це метод досягнення просвітлення, і кожне скручування, кожен прогин, кожна бандха, кожне утримання, всі вони мають конкретні цілі по очищенню серця, духу, і розуму.

Йога Нігуми надає набагато сильніший ефект на тіло завдяки особливій послідовності асан в комплексі, під час виконання яких ви розумієте, що саме робите. Тому, однієї години вранці досить, щоб зарядити вас на цілий день, і ця година йоги Нігуми змінить ваш день.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.