Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч

0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.


Леді Нігума - знаменита йогиня, яка жила тисячу років тому в Індії. Вона розробила особливий вид йоги, який допомагає впоратися зі стресом і одночасно дозволяє зберегти молодість і довголіття.

"Цей йога-комплекс представляє особливу важливість, оскільки він справжній. Існують письмові свідчення цієї йоги в Тибеті, які були записані близько чотирьохсот років тому, і докладно описують всі асани цієї йоги.

"Я вважаю, що її йога унікальна у всьому світі, оскільки для леді Нігуми йога була не тільки вправами, не тільки асанами. Її йога в Тибеті називається« Тункор », що на тибетському означає« машина », або« машина тіла ». Ви можете собі уявити тіло, як набір важелів, блоків, це і означає «Тункор». Її «Тункор», або йога Леді Нігуми, унікальна в історії йоги, оскільки в рукописах вона насправді описує, навіщо ми робимо ті чи інші йога-асани. Для неї йога-асани це шлях до просвітлення, це метод досягнення просвітлення, і кожне скручування, кожний прогин, кожна бандха, кожне утримання, всі вони мають конкретні цілі по очищенню серця, духу, і розуму.

У рукописах її йоги написано: «Якщо ви страждаєте від заздрості, тоді вам потрібно зробити цю скрутку, в області живота, а якщо ви часто відчуваєте гнів, тоді вам варто зробити прогин вліво, оскільки він розкриє правий канал, і зменшить ваш гнів». Рукописи, що документують її йогу, які ми відшукали в Санкт-Петербурзі, і в Монголії, і перевели, вони дуже захоплюючі, оскільки в них вона описує кожну негативну емоцію існуючу в людському серці, і прописує конкретні йога пози для неї. Цим і унікальна йога Леді Нігуми.

Вона також дуже цікаво розкриває тему чакр. Зазвичай, ми викладаємо йогу Леді Нігуми, як серію комплексів. У першому комплексі, якому присвячено це відео, ми сфокусуємось на її презентації того, як йога відкриває чакри в тілі, і що це означає для людини, що відбувається з вами, якщо ваші чакри відкриваються йога-асанами.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.