Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч

0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.


Леді Нігума - знаменита йогиня, яка жила тисячу років тому в Індії. Вона розробила особливий вид йоги, який допомагає впоратися зі стресом і одночасно дозволяє зберегти молодість і довголіття.

"Цей йога-комплекс представляє особливу важливість, оскільки він справжній. Існують письмові свідчення цієї йоги в Тибеті, які були записані близько чотирьохсот років тому, і докладно описують всі асани цієї йоги.

"Я вважаю, що її йога унікальна у всьому світі, оскільки для леді Нігуми йога була не тільки вправами, не тільки асанами. Її йога в Тибеті називається« Тункор », що на тибетському означає« машина », або« машина тіла ». Ви можете собі уявити тіло, як набір важелів, блоків, це і означає «Тункор». Її «Тункор», або йога Леді Нігуми, унікальна в історії йоги, оскільки в рукописах вона насправді описує, навіщо ми робимо ті чи інші йога-асани. Для неї йога-асани це шлях до просвітлення, це метод досягнення просвітлення, і кожне скручування, кожний прогин, кожна бандха, кожне утримання, всі вони мають конкретні цілі по очищенню серця, духу, і розуму.

У рукописах її йоги написано: «Якщо ви страждаєте від заздрості, тоді вам потрібно зробити цю скрутку, в області живота, а якщо ви часто відчуваєте гнів, тоді вам варто зробити прогин вліво, оскільки він розкриє правий канал, і зменшить ваш гнів». Рукописи, що документують її йогу, які ми відшукали в Санкт-Петербурзі, і в Монголії, і перевели, вони дуже захоплюючі, оскільки в них вона описує кожну негативну емоцію існуючу в людському серці, і прописує конкретні йога пози для неї. Цим і унікальна йога Леді Нігуми.

Вона також дуже цікаво розкриває тему чакр. Зазвичай, ми викладаємо йогу Леді Нігуми, як серію комплексів. У першому комплексі, якому присвячено це відео, ми сфокусуємось на її презентації того, як йога відкриває чакри в тілі, і що це означає для людини, що відбувається з вами, якщо ваші чакри відкриваються йога-асанами.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Нірвана Радіо (Польша)

Музикальні композиції цієї радіостанції заспокоюють та дають можливість розслабитися. Радіостанція працює в стилях Ембієнт, Йога та Спа

Мантра Дня

Ом мантра
0:00/ 0:00

Великий склад ОМ є початковим звучанням позачасової реальності, який вічно вібрує в людині і багаторазово відображається в її сутності. ОМ є словом-символом досконалого, безмежного і вічного. Цей звук досконалий в самому собі і уособлює цілісність всього сущого.

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Йога Леді Нігуми
0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.