Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч

0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.


Леді Нігума - знаменита йогиня, яка жила тисячу років тому в Індії. Вона розробила особливий вид йоги, який допомагає впоратися зі стресом і одночасно дозволяє зберегти молодість і довголіття.

"Цей йога-комплекс представляє особливу важливість, оскільки він справжній. Існують письмові свідчення цієї йоги в Тибеті, які були записані близько чотирьохсот років тому, і докладно описують всі асани цієї йоги.

"Я вважаю, що її йога унікальна у всьому світі, оскільки для леді Нігуми йога була не тільки вправами, не тільки асанами. Її йога в Тибеті називається« Тункор », що на тибетському означає« машина », або« машина тіла ». Ви можете собі уявити тіло, як набір важелів, блоків, це і означає «Тункор». Її «Тункор», або йога Леді Нігуми, унікальна в історії йоги, оскільки в рукописах вона насправді описує, навіщо ми робимо ті чи інші йога-асани. Для неї йога-асани це шлях до просвітлення, це метод досягнення просвітлення, і кожне скручування, кожний прогин, кожна бандха, кожне утримання, всі вони мають конкретні цілі по очищенню серця, духу, і розуму.

У рукописах її йоги написано: «Якщо ви страждаєте від заздрості, тоді вам потрібно зробити цю скрутку, в області живота, а якщо ви часто відчуваєте гнів, тоді вам варто зробити прогин вліво, оскільки він розкриє правий канал, і зменшить ваш гнів». Рукописи, що документують її йогу, які ми відшукали в Санкт-Петербурзі, і в Монголії, і перевели, вони дуже захоплюючі, оскільки в них вона описує кожну негативну емоцію існуючу в людському серці, і прописує конкретні йога пози для неї. Цим і унікальна йога Леді Нігуми.

Вона також дуже цікаво розкриває тему чакр. Зазвичай, ми викладаємо йогу Леді Нігуми, як серію комплексів. У першому комплексі, якому присвячено це відео, ми сфокусуємось на її презентації того, як йога відкриває чакри в тілі, і що це означає для людини, що відбувається з вами, якщо ваші чакри відкриваються йога-асанами.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
0:00/ 0:00

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.