Йога та Медитації

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
07.11.2020

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.

Медитація для початківців. Медитація Gauranga
05.05.2020

Медитація Gauranga - це потужна та ефективна техніка мантра-медитації. Основою медитації є слухання та повторення мантри Горанга разом з диханням. Легка та проста медитація для початківців, якої можна навчитись за 10-15 хвилин. 

Практика Чандра Намаскар (2)
12.03.2020

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему. Практика сприяє охолодженню, заспокоєнню організму, а також допомагає якісно підготувати тіло і свідомість до сну.

Структура:
Поділитися:

Радіостанція Дня

Дзен Радіо (Іспанія)

Дзен, медитація та духовна музика. Іспанська радіостанція що працює у стилі Йога, Спа та Медитація

Мантра Дня

Мантра ГУРУ РІНПОЧЕ
0:00/ 0:00

Прослуховування або наспівування мантри допомагає в складних життєвих ситуаціях. Захищає від деструктивних сил, допомагає позбавлятися від небезпек, особливо на рівні фізичного, ефірного, емоційного тіл людини. Мантра очищує розум, дарує мудрість та розкриває в людині унікальні якості.

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Медитація "Чудовий ранок"
0:00/ 0:00

Аудіо - медитація Надії Рогозіної, що допоможе приємно та усвідомлено розпочати свій день.

Йога та Медитації

Латинське слово "медитація" перекладається як "роздум" - це індивідуальні практики по роботі зі свідомістю націлені на самозаглиблення через концентрацію уваги, розслаблення, зосередження та досягнення внутрішнього спокою. Медитації практикуються практично в усіх релігіях - під час медитації людина залишається на самоті зі своєю свідомістю і відчуває у своїй душі Бога. Медитацією вважають не тільки сам процес, але й кінцевий результат цього процесу - досягнутий стан гармонії та спокою. Всього декілька хвилин медитації на день, навіть онлайн, сприяють процесам відновлення організму, знімають стрес та вивільняють творчу енергію. Дивіться та слухайте медитації на сайті Дзен Портал.

Календар подій

Пошук по сайту