Йога та Медитації

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
07.11.2020

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.

Медитація для початківців. Медитація Gauranga
05.05.2020

Медитація Gauranga - це потужна та ефективна техніка мантра-медитації. Основою медитації є слухання та повторення мантри Горанга разом з диханням. Легка та проста медитація для початківців, якої можна навчитись за 10-15 хвилин. 

Практика Чандра Намаскар (2)
12.03.2020

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему. Практика сприяє охолодженню, заспокоєнню організму, а також допомагає якісно підготувати тіло і свідомість до сну.

Структура:
Поділитися:

Радіостанція Дня

Веда Радіо (Росія)

Радіостанція надає можливість глибоко познайомитися з ведичним знанням. 24 години на добу радіостанція транслює передачі, що закликають до мудрості і щастя!

Мантра Дня

Мантра Зеленої Тари (Ом Таре Туттаре)
0:00/ 0:00

До Зеленої Тари звертаються як до втілення всіх просвітлених, як до захисниці, яка швидко відгукується на прохання про допомогу, як до покровительниці, яка проявляє до всіх істот милосердя і любов, ...

Фільм Дня

Документальний фільм "Могутність серця"
0:00/ 0:00

Документальний фільм про те, що наше серце є чимось більшим, ніж просто органом, і що, ігноруючи його підказки, ми втрачаємо щось дуже значуще ...

Медитація Дня

Йога для початківців. Розминаємо шию і плечі
0:00/ 0:00

Йога та Медитації

Латинське слово "медитація" перекладається як "роздум" - це індивідуальні практики по роботі зі свідомістю націлені на самозаглиблення через концентрацію уваги, розслаблення, зосередження та досягнення внутрішнього спокою. Медитації практикуються практично в усіх релігіях - під час медитації людина залишається на самоті зі своєю свідомістю і відчуває у своїй душі Бога. Медитацією вважають не тільки сам процес, але й кінцевий результат цього процесу - досягнутий стан гармонії та спокою. Всього декілька хвилин медитації на день, навіть онлайн, сприяють процесам відновлення організму, знімають стрес та вивільняють творчу енергію. Дивіться та слухайте медитації на сайті Дзен Портал.

Календар подій

Пошук по сайту