Йога та Медитації

Kalindi & Yamuna - Mountain Meditation with Yoga sound 0+
08.12.2021

Медитуючи з мантрами і споглядаючи безкрайній простір можна відчути глибокий спокій та вмиротворення. Коли навколо тебе неосяжне, завжди нове, непередбачувальне небо, ніжний вітерець, який переносить свіжі запахи трав, неминуче відчуваєш присутність Бога і Його безмежну любов до тебе. Цей ...

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
07.11.2020

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.

Медитація для початківців. Медитація Gauranga
05.05.2020

Медитація Gauranga - це потужна та ефективна техніка мантра-медитації. Основою медитації є слухання та повторення мантри Горанга разом з диханням. Легка та проста медитація для початківців, якої можна навчитись за 10-15 хвилин. 

Структура:
Поділитися:

Радіостанція Дня

Мантра Радіо (Європа)

Основна мета цього проекту - трансляція духовної музики, яку грають святі люди, віддані Богові. У Святих рукописах сказано, що прослуховування такої музики може перетворити життя, наблизити до розуміння Бога і навіть допомогти очистити Карму

Мантра Дня

Ом Намо Бхагавате Васудевая
0:00/ 0:00

Ом Намо Бхагавате Васудевая - одна з найпопулярніших і найважливіших мантр вайшнавізму. Відома як двадасаксара-мантра ("мантра дванадцяти складів").

Фільм Дня

Документальний фільм "Могутність серця"
0:00/ 0:00

Документальний фільм про те, що наше серце є чимось більшим, ніж просто органом, і що, ігноруючи його підказки, ми втрачаємо щось дуже значуще ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (2)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему. Практика сприяє охолодженню, заспокоєнню організму, а також допомагає якісно підготувати тіло і свідомість до сну.

Йога та Медитації

Латинське слово "медитація" перекладається як "роздум" - це індивідуальні практики по роботі зі свідомістю націлені на самозаглиблення через концентрацію уваги, розслаблення, зосередження та досягнення внутрішнього спокою. Медитації практикуються практично в усіх релігіях - під час медитації людина залишається на самоті зі своєю свідомістю і відчуває у своїй душі Бога. Медитацією вважають не тільки сам процес, але й кінцевий результат цього процесу - досягнутий стан гармонії та спокою. Всього декілька хвилин медитації на день, навіть онлайн, сприяють процесам відновлення організму, знімають стрес та вивільняють творчу енергію. Дивіться та слухайте медитації на сайті Дзен Портал.

Календар подій

Пошук по сайту