Радіостанції

Радіо Езо Фм (Росія)

Концепція радіостанції – це приємна та легка музика для медитацій а також для гарного настрою. В перервах між музичними композиціями виходять лекції та дискусійні бесіди спеціалістів різних езотеричних напрямків на різні теми.

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Радіо Мантра (Росія)

Мантра Радіо - це духовна та медитативна музика, красиве виконання мантр від музикантів, майстрів та просвітлених особистостей. Це можливість зануритись у сакральні звуки, заспокоїти свій розум та відчути внутрішній баланс та гармонію...

Радіо Гімалаї (Росія)

На хвилях радіо Гімалаї звучать медитативні твори, що гармонізують свідомість, простір та саме життя людини. Радіостанція працює в стилі Йога, Спа та Медитація

Йога Радіо (Україна)

Йога Радіо - це українське онлайн радіо, що транслює виконавців стилю NewAge, Chillout, ведичних гімнів у сучасній обробці, мантр та музики у класичному виконанні. Майже уся музика радіостанції заспокоює розум та дає можливість розслабитися, зайнятися йогою, медитувати  або просто спокійно спати.

Веда Радіо (Росія)

Радіостанція надає можливість глибоко познайомитися з ведичним знанням. 24 години на добу радіостанція транслює передачі, що закликають до мудрості і щастя!

Мантра Радіо (Європа)

Основна мета цього проекту - трансляція духовної музики, яку грають святі люди, віддані Богові. У Святих рукописах сказано, що прослуховування такої музики може перетворити життя, наблизити до розуміння Бога і навіть допомогти очистити Карму

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Дзен Радіо (Іспанія)

Дзен, медитація та духовна музика. Іспанська радіостанція що працює у стилі Йога, Спа та Медитація

Йога Чілл Радіо (Франція)

Радіостанція транслює приємні композиції для занять йогою та відпочинку

Структура:
Поділитися:

Радіостанція Дня

Дзен Радіо (Іспанія)

Дзен, медитація та духовна музика. Іспанська радіостанція що працює у стилі Йога, Спа та Медитація

Мантра Дня

Мантра ГУРУ РІНПОЧЕ
0:00/ 0:00

Прослуховування або наспівування мантри допомагає в складних життєвих ситуаціях. Захищає від деструктивних сил, допомагає позбавлятися від небезпек, особливо на рівні фізичного, ефірного, емоційного тіл людини. Мантра очищує розум, дарує мудрість та розкриває в людині унікальні якості.

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Медитація "Чудовий ранок"
0:00/ 0:00

Аудіо - медитація Надії Рогозіної, що допоможе приємно та усвідомлено розпочати свій день.

Радіостанції

Споконвіку музика була невід'ємною частиною релігійних і духовних традицій. Під час прослуховання такої музики підсилюється почуття єднання з вищими силами як джерелом енергії, а в багатьох духовних практиках змінений стан свідомості досягається саме завдяки прослуховуванню ритмічних наспівів. Музика - це універсальна мова, а радіостанції - це найпоширеніший спосіб спілкування цією мовою на широкий загал. Людина запрограмована на те, щоб цінувати музику і потребувати ії, а правильно обрана радіостанція сприяє розслабленню та концентрації уваги, поліпшує настрій. Ми підібрали для вас радіостанції - слухайте їх онлайн для занять йогою, спа процедур або медитацій, які допоможуть вам створити навколо себе потрібну атмосферу. Позитивні вібрації під час прослуховування музикальних композицій що транслюються на хвилях радіостанцій наповненені ритмами мантр, етнічної, індійської та тибетської музики та нададуть вашому мозоку прекрасний розслаблюючий або стимулюючий ефект! То ж починайте слухати йога-радіо, рейкі та аюрведичні радіостанції разом з Дзен Порталом, додавайте їх у обрані радіостанції щоб прослухати пізніше.

Календар подій

Пошук по сайту