Сарва Мангала Мангаліє мантра

0:00/ 0:00

Як і інші індуїстські мантри, мантра Сарвамангала Мангаліє також дуже потужна. Ця мантра присвячена богині Дурзі і займає особливе місце в усіх весіллях традиції індуїзму. Однак декламування її щоранку принесе вам відчуття найвищої доброти, спокій та успіх у вашому житті.


Om Sarva Mangala Maangalye, Shive Sarvaartha Saadhike

Sharanye Tryambake Gaurii, Naarayani Namostute

Ом Сарва Мангала Мангаліє
Шіве Сарварта Садике
Шараньє Траямбаке Гоурі
Нараяні Намостуте 

Найблагодатніша з благодатних! Парваті! Виконавиця бажань!

Захисник усіх - триокий! Парваті Деві! Нараяні! Вітаємо Твою божественність !!

Богиня Парваті - це Богиня сили, відданості та любові. Будучи божественною супутницею лорда Шиви, вона представляє чесноту, аскетизм, майстерність, родючість, силу та подружні почуття, згідно з індуїстською міфологією.

Крім того, вважається, що богиня Парваті є фізичним проявом Вищого Буття (Аді Парасакхі), і саме тому вона зображена як Божественна сила. Матерія без сили є інертною, а значить, вона є силою, що активує енергію людини. Врешті-решт, кожна сила у світі є символом Богині Шакти.

Наспівування мантри викликає потужну вібрацію не тільки у фізичному тілі, але також дозволяє душі налаштуватись на божественну енергію, яка здатна допомогти у вирішенні складних життєвих питань.

Віддаючи себе Божественній Матері, читаючи мантру «Сарва Мангала Мангаліє», відчуття безпорадності усувається, людина отримує божественну допомогу та вказівки, щоб віришити будь-яку проблему.

«Tryambake» означає «Триокий». Троє очей лорда Шиви вказують на Іду, Пінгалу та Cушумну нааді (канали) в аурі. Зрештою, якщо енергія Кундаліні (Шакті) пробуджується за допомогою реалізованого гуру, енергія (Шакті) усуває незнання, що автоматично призводить до звільнення душі.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
0:00/ 0:00

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.