Сарва Мангала Мангаліє мантра

0:00/ 0:00

Як і інші індуїстські мантри, мантра Сарвамангала Мангаліє також дуже потужна. Ця мантра присвячена богині Дурзі і займає особливе місце в усіх весіллях традиції індуїзму. Однак декламування її щоранку принесе вам відчуття найвищої доброти, спокій та успіх у вашому житті.


Om Sarva Mangala Maangalye, Shive Sarvaartha Saadhike

Sharanye Tryambake Gaurii, Naarayani Namostute

Ом Сарва Мангала Мангаліє
Шіве Сарварта Садике
Шараньє Траямбаке Гоурі
Нараяні Намостуте 

Найблагодатніша з благодатних! Парваті! Виконавиця бажань!

Захисник усіх - триокий! Парваті Деві! Нараяні! Вітаємо Твою божественність !!

Богиня Парваті - це Богиня сили, відданості та любові. Будучи божественною супутницею лорда Шиви, вона представляє чесноту, аскетизм, майстерність, родючість, силу та подружні почуття, згідно з індуїстською міфологією.

Крім того, вважається, що богиня Парваті є фізичним проявом Вищого Буття (Аді Парасакхі), і саме тому вона зображена як Божественна сила. Матерія без сили є інертною, а значить, вона є силою, що активує енергію людини. Врешті-решт, кожна сила у світі є символом Богині Шакти.

Наспівування мантри викликає потужну вібрацію не тільки у фізичному тілі, але також дозволяє душі налаштуватись на божественну енергію, яка здатна допомогти у вирішенні складних життєвих питань.

Віддаючи себе Божественній Матері, читаючи мантру «Сарва Мангала Мангаліє», відчуття безпорадності усувається, людина отримує божественну допомогу та вказівки, щоб віришити будь-яку проблему.

«Tryambake» означає «Триокий». Троє очей лорда Шиви вказують на Іду, Пінгалу та Cушумну нааді (канали) в аурі. Зрештою, якщо енергія Кундаліні (Шакті) пробуджується за допомогою реалізованого гуру, енергія (Шакті) усуває незнання, що автоматично призводить до звільнення душі.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.