Сарва Мангала Мангаліє мантра

0:00/ 0:00

Як і інші індуїстські мантри, мантра Сарвамангала Мангаліє також дуже потужна. Ця мантра присвячена богині Дурзі і займає особливе місце в усіх весіллях традиції індуїзму. Однак декламування її щоранку принесе вам відчуття найвищої доброти, спокій та успіх у вашому житті.


Om Sarva Mangala Maangalye, Shive Sarvaartha Saadhike

Sharanye Tryambake Gaurii, Naarayani Namostute

Ом Сарва Мангала Мангаліє
Шіве Сарварта Садике
Шараньє Траямбаке Гоурі
Нараяні Намостуте 

Найблагодатніша з благодатних! Парваті! Виконавиця бажань!

Захисник усіх - триокий! Парваті Деві! Нараяні! Вітаємо Твою божественність !!

Богиня Парваті - це Богиня сили, відданості та любові. Будучи божественною супутницею лорда Шиви, вона представляє чесноту, аскетизм, майстерність, родючість, силу та подружні почуття, згідно з індуїстською міфологією.

Крім того, вважається, що богиня Парваті є фізичним проявом Вищого Буття (Аді Парасакхі), і саме тому вона зображена як Божественна сила. Матерія без сили є інертною, а значить, вона є силою, що активує енергію людини. Врешті-решт, кожна сила у світі є символом Богині Шакти.

Наспівування мантри викликає потужну вібрацію не тільки у фізичному тілі, але також дозволяє душі налаштуватись на божественну енергію, яка здатна допомогти у вирішенні складних життєвих питань.

Віддаючи себе Божественній Матері, читаючи мантру «Сарва Мангала Мангаліє», відчуття безпорадності усувається, людина отримує божественну допомогу та вказівки, щоб віришити будь-яку проблему.

«Tryambake» означає «Триокий». Троє очей лорда Шиви вказують на Іду, Пінгалу та Cушумну нааді (канали) в аурі. Зрештою, якщо енергія Кундаліні (Шакті) пробуджується за допомогою реалізованого гуру, енергія (Шакті) усуває незнання, що автоматично призводить до звільнення душі.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Нірвана Радіо (Польша)

Музикальні композиції цієї радіостанції заспокоюють та дають можливість розслабитися. Радіостанція працює в стилях Ембієнт, Йога та Спа

Мантра Дня

Ом мантра
0:00/ 0:00

Великий склад ОМ є початковим звучанням позачасової реальності, який вічно вібрує в людині і багаторазово відображається в її сутності. ОМ є словом-символом досконалого, безмежного і вічного. Цей звук досконалий в самому собі і уособлює цілісність всього сущого.

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Йога Леді Нігуми
0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.