Самба Садашива

0:00/ 0:00

Пісня Самба Садашива присвячена Шиві, аспекту Вищого Буття, який розчиняється до відтворення в процесі творення. Шива - бог руйнування та відродження та свідчення всього, що проходить. Кінець одного процесу - це початок іншого. Коли всі аспекти розглядаються як рівні, виникає відчуття прекрасного та співчуття до всіх істот.


Samba Sadashiva
Samba Sadashiva
Samba Sadashiva
Hara Shambho

Hey Shiva Shankara
Hey Shiva Shankara
Hey Shiva Shankara
Hara Shambho

Садашива - одна з форм Шиви, яка вважається його вищою формою. Зазвичай він зображений з п’ятьма обличчями, що представляють п'ять стихій і п’ять сил Шиви, і з десятьма руками.
Санскритський префікс "сада", перекладається як "завжди" і "назавжди". Як такий, Садашива сприймається як вічно чистий і сприятливий.
Якщо "сада" перекладається як "завжди", а Шива - "сприятливий", Садашива - це "той, хто завжди щасливий, люблячий і сприятливий". В йозі вважається, що Садашиву можна віднайти глибоко в собі.

Поки весь світ змінюється, тіло, розум та енергії змінюються, але глибоко всередині Садашива залишається тим самим. Хоча проблеми можуть виникати і на зовнішньому рівні, Садашива існує в основі, і навіть страждаюча людина може знайти щастя зсередини.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Радіо Мантра (Росія)

Мантра Радіо - це духовна та медитативна музика, красиве виконання мантр від музикантів, майстрів та просвітлених особистостей. Це можливість зануритись у сакральні звуки, заспокоїти свій розум та відчути внутрішній баланс та гармонію...

Мантра Дня

Рей Ман Шабд
0:00/ 0:00

Цей шабд має здатність приносити абсолютне здоров'я, якщо людина співає його, правильно торкаючись язиком до певних точок в роті. Кожен звук необхідно вимовляти точно і правильно. Це приведе вас до чудового психічного і духовного здоров'я. Вдосконалюючись ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йогічне дихання. Де брати енергію?
0:00/ 0:00

Де брати сили та енергію? Як зняти стрес? Як позбутись тривожності?

Як правильно дихати животом? Що таке йогічне дихання?

Про дихання йога, про фізіологію дихання та діафрагму дивіться у відео!