Самба Садашива

0:00/ 0:00

Пісня Самба Садашива присвячена Шиві, аспекту Вищого Буття, який розчиняється до відтворення в процесі творення. Шива - бог руйнування та відродження та свідчення всього, що проходить. Кінець одного процесу - це початок іншого. Коли всі аспекти розглядаються як рівні, виникає відчуття прекрасного та співчуття до всіх істот.


Samba Sadashiva
Samba Sadashiva
Samba Sadashiva
Hara Shambho

Hey Shiva Shankara
Hey Shiva Shankara
Hey Shiva Shankara
Hara Shambho

Садашива - одна з форм Шиви, яка вважається його вищою формою. Зазвичай він зображений з п’ятьма обличчями, що представляють п'ять стихій і п’ять сил Шиви, і з десятьма руками.
Санскритський префікс "сада", перекладається як "завжди" і "назавжди". Як такий, Садашива сприймається як вічно чистий і сприятливий.
Якщо "сада" перекладається як "завжди", а Шива - "сприятливий", Садашива - це "той, хто завжди щасливий, люблячий і сприятливий". В йозі вважається, що Садашиву можна віднайти глибоко в собі.

Поки весь світ змінюється, тіло, розум та енергії змінюються, але глибоко всередині Садашива залишається тим самим. Хоча проблеми можуть виникати і на зовнішньому рівні, Садашива існує в основі, і навіть страждаюча людина може знайти щастя зсередини.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спа Радіо (Швейцарія)

Тільки спокійні мелодії для релаксації та медитації. Музика ідеально підходить для масажу або занять йогою

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.