Самба Садашива

0:00/ 0:00

Пісня Самба Садашива присвячена Шиві, аспекту Вищого Буття, який розчиняється до відтворення в процесі творення. Шива - бог руйнування та відродження та свідчення всього, що проходить. Кінець одного процесу - це початок іншого. Коли всі аспекти розглядаються як рівні, виникає відчуття прекрасного та співчуття до всіх істот.


Samba Sadashiva
Samba Sadashiva
Samba Sadashiva
Hara Shambho

Hey Shiva Shankara
Hey Shiva Shankara
Hey Shiva Shankara
Hara Shambho

Садашива - одна з форм Шиви, яка вважається його вищою формою. Зазвичай він зображений з п’ятьма обличчями, що представляють п'ять стихій і п’ять сил Шиви, і з десятьма руками.
Санскритський префікс "сада", перекладається як "завжди" і "назавжди". Як такий, Садашива сприймається як вічно чистий і сприятливий.
Якщо "сада" перекладається як "завжди", а Шива - "сприятливий", Садашива - це "той, хто завжди щасливий, люблячий і сприятливий". В йозі вважається, що Садашиву можна віднайти глибоко в собі.

Поки весь світ змінюється, тіло, розум та енергії змінюються, але глибоко всередині Садашива залишається тим самим. Хоча проблеми можуть виникати і на зовнішньому рівні, Садашива існує в основі, і навіть страждаюча людина може знайти щастя зсередини.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Нірвана Радіо (Польша)

Музикальні композиції цієї радіостанції заспокоюють та дають можливість розслабитися. Радіостанція працює в стилях Ембієнт, Йога та Спа

Мантра Дня

Ом мантра
0:00/ 0:00

Великий склад ОМ є початковим звучанням позачасової реальності, який вічно вібрує в людині і багаторазово відображається в її сутності. ОМ є словом-символом досконалого, безмежного і вічного. Цей звук досконалий в самому собі і уособлює цілісність всього сущого.

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Йога Леді Нігуми
0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.