Самба Садашива

0:00/ 0:00

Пісня Самба Садашива присвячена Шиві, аспекту Вищого Буття, який розчиняється до відтворення в процесі творення. Шива - бог руйнування та відродження та свідчення всього, що проходить. Кінець одного процесу - це початок іншого. Коли всі аспекти розглядаються як рівні, виникає відчуття прекрасного та співчуття до всіх істот.


Samba Sadashiva
Samba Sadashiva
Samba Sadashiva
Hara Shambho

Hey Shiva Shankara
Hey Shiva Shankara
Hey Shiva Shankara
Hara Shambho

Садашива - одна з форм Шиви, яка вважається його вищою формою. Зазвичай він зображений з п’ятьма обличчями, що представляють п'ять стихій і п’ять сил Шиви, і з десятьма руками.
Санскритський префікс "сада", перекладається як "завжди" і "назавжди". Як такий, Садашива сприймається як вічно чистий і сприятливий.
Якщо "сада" перекладається як "завжди", а Шива - "сприятливий", Садашива - це "той, хто завжди щасливий, люблячий і сприятливий". В йозі вважається, що Садашиву можна віднайти глибоко в собі.

Поки весь світ змінюється, тіло, розум та енергії змінюються, але глибоко всередині Садашива залишається тим самим. Хоча проблеми можуть виникати і на зовнішньому рівні, Садашива існує в основі, і навіть страждаюча людина може знайти щастя зсередини.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.