Самба Садашива

0:00/ 0:00

Пісня Самба Садашива присвячена Шиві, аспекту Вищого Буття, який розчиняється до відтворення в процесі творення. Шива - бог руйнування та відродження та свідчення всього, що проходить. Кінець одного процесу - це початок іншого. Коли всі аспекти розглядаються як рівні, виникає відчуття прекрасного та співчуття до всіх істот.


Samba Sadashiva
Samba Sadashiva
Samba Sadashiva
Hara Shambho

Hey Shiva Shankara
Hey Shiva Shankara
Hey Shiva Shankara
Hara Shambho

Садашива - одна з форм Шиви, яка вважається його вищою формою. Зазвичай він зображений з п’ятьма обличчями, що представляють п'ять стихій і п’ять сил Шиви, і з десятьма руками.
Санскритський префікс "сада", перекладається як "завжди" і "назавжди". Як такий, Садашива сприймається як вічно чистий і сприятливий.
Якщо "сада" перекладається як "завжди", а Шива - "сприятливий", Садашива - це "той, хто завжди щасливий, люблячий і сприятливий". В йозі вважається, що Садашиву можна віднайти глибоко в собі.

Поки весь світ змінюється, тіло, розум та енергії змінюються, але глибоко всередині Садашива залишається тим самим. Хоча проблеми можуть виникати і на зовнішньому рівні, Садашива існує в основі, і навіть страждаюча людина може знайти щастя зсередини.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
0:00/ 0:00

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.