Ом Намо Бхагавате Васудевая

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Ом Намо Бхагавате Васудевая - одна з найпопулярніших і найважливіших мантр вайшнавізму. Відома як двадасаксара-мантра ("мантра дванадцяти складів").


Ом Намо Бхагавате Васудевая

ॐ नमो भगवते वासुदेवाय

oṁ namo bhagavate vāsudevāya

"Ом Намо Бхагавате Васудевая" - одна з найпопулярніших і найважливіших мантр вайшнавізму. Відома як двадасаксара-мантра ("мантра дванадцяти складів").

"О Господь, всепроникаюча Божественна Особистість, я пропоную Тобі своє поклоніння".

Ом - Споконвічний звук Всесвіту, від вібрації якого він з'явився. Тут має значення звернення до Господа.

Намо - Вітання або уклін Всесвіту. «Намо» також означає позаособистісний аспект Божественного.

Бхагават - "Господь Всесвіту" на санскриті; той, хто стає божественним.

Васудевая - Ім'я Крішни. Крішна відомий також як Васудева (Крішна), тому що він був сином Васудеви. У Бхагавад-Гіті Арджуна кілька разів називав Крішну іменем Васудева. 

Крішна також проголосив: "Кожен повинен декламувати "Ом Намо Бхагавате Васудевая"" мантру щодня, коли це можливо, щоб я знаходився поруч з ним. Я відповідаю на поклик серця негайно і незмінно. Побачте мене у своїх обов'язках. Я відданий тим, хто є віддані своїм обов'язкам. Вірте в це, щоб вірити в Мене і зробити Мене своїм ".

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спа Радіо (Швейцарія)

Тільки спокійні мелодії для релаксації та медитації. Музика ідеально підходить для масажу або занять йогою

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.