Ом Намо Бхагавате Васудевая

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Ом Намо Бхагавате Васудевая - одна з найпопулярніших і найважливіших мантр вайшнавізму. Відома як двадасаксара-мантра ("мантра дванадцяти складів").


Ом Намо Бхагавате Васудевая

ॐ नमो भगवते वासुदेवाय

oṁ namo bhagavate vāsudevāya

"Ом Намо Бхагавате Васудевая" - одна з найпопулярніших і найважливіших мантр вайшнавізму. Відома як двадасаксара-мантра ("мантра дванадцяти складів").

"О Господь, всепроникаюча Божественна Особистість, я пропоную Тобі своє поклоніння".

Ом - Споконвічний звук Всесвіту, від вібрації якого він з'явився. Тут має значення звернення до Господа.

Намо - Вітання або уклін Всесвіту. «Намо» також означає позаособистісний аспект Божественного.

Бхагават - "Господь Всесвіту" на санскриті; той, хто стає божественним.

Васудевая - Ім'я Крішни. Крішна відомий також як Васудева (Крішна), тому що він був сином Васудеви. У Бхагавад-Гіті Арджуна кілька разів називав Крішну іменем Васудева. 

Крішна також проголосив: "Кожен повинен декламувати "Ом Намо Бхагавате Васудевая"" мантру щодня, коли це можливо, щоб я знаходився поруч з ним. Я відповідаю на поклик серця негайно і незмінно. Побачте мене у своїх обов'язках. Я відданий тим, хто є віддані своїм обов'язкам. Вірте в це, щоб вірити в Мене і зробити Мене своїм ".

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.