Ом Намо Бхагавате Васудевая

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Ом Намо Бхагавате Васудевая - одна з найпопулярніших і найважливіших мантр вайшнавізму. Відома як двадасаксара-мантра ("мантра дванадцяти складів").


Ом Намо Бхагавате Васудевая

ॐ नमो भगवते वासुदेवाय

oṁ namo bhagavate vāsudevāya

"Ом Намо Бхагавате Васудевая" - одна з найпопулярніших і найважливіших мантр вайшнавізму. Відома як двадасаксара-мантра ("мантра дванадцяти складів").

"О Господь, всепроникаюча Божественна Особистість, я пропоную Тобі своє поклоніння".

Ом - Споконвічний звук Всесвіту, від вібрації якого він з'явився. Тут має значення звернення до Господа.

Намо - Вітання або уклін Всесвіту. «Намо» також означає позаособистісний аспект Божественного.

Бхагават - "Господь Всесвіту" на санскриті; той, хто стає божественним.

Васудевая - Ім'я Крішни. Крішна відомий також як Васудева (Крішна), тому що він був сином Васудеви. У Бхагавад-Гіті Арджуна кілька разів називав Крішну іменем Васудева. 

Крішна також проголосив: "Кожен повинен декламувати "Ом Намо Бхагавате Васудевая"" мантру щодня, коли це можливо, щоб я знаходився поруч з ним. Я відповідаю на поклик серця негайно і незмінно. Побачте мене у своїх обов'язках. Я відданий тим, хто є віддані своїм обов'язкам. Вірте в це, щоб вірити в Мене і зробити Мене своїм ".

Поділитися:

Радіостанція Дня

Йога Чілл Радіо (Франція)

Радіостанція транслює приємні композиції для занять йогою та відпочинку

Мантра Дня

Сарасваті мантра
0:00/ 0:00

У Рігведі спочатку ім'ям Сарасваті називали річку, а також Богиню, яка є персоніфікацією цієї річки. В пост-ведичний період Сарасваті втрачає свій статус Богині води і річок, і з'являються асоціації даного імені з музикою, літературою і всіма іншими ...

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч
0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.