Ом мантра

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Великий склад ОМ є початковим звучанням позачасової реальності, який вічно вібрує в людині і багаторазово відображається в її сутності. ОМ є словом-символом досконалого, безмежного і вічного. Цей звук досконалий в самому собі і уособлює цілісність всього сущого.


А-У-М означає час, простір і причину, минуле, теперішнє і майбутнє; народження, розвиток і смерть; початок, середину і кінець; дух, розум і матерію. Три стани свідомості: активність, сон зі сновидіннями і сон без сновидінь. Четвертий стан свідомості - турія, стан єдності - знаходиться поза цими трьома і виражається мовчанням (невловимою вібрацією, наступною за звуком М).

А-У-М - це Крішна, Радха і жива істота; Брахма, Вішну, Шива; Сарасваті, Лакшмі, Дурга.

  • Мантра «Ом» прояснює розум,
  • розкриває енергетичні канали
  • підсилює життєву енергію
  • розширює і очищає ауру.

При сильному нервовому збудженні є заспокійливої ​​мантрою. Наділяє силою все, на що вона спрямована. Крім того, «Ом» підсилює всі інші мантри. Тому рекомендується поєднувати промовляння інших біджа-мантр з мантрою «Ом».

Ця мантра надає очищаючу дію і допомагає свідомості піднятися на більш високий рівень. Мантра «Ом» відволікає нашу увагу від усього розумового, емоційного і фізичного, від усього того, що може відвернути свідомість від надчуттєвого рівня сприйняття. Зосередженість при проголошенні цієї мантри усуває всі перешкоди на духовному шляху, розум стає спокійним і умиротвореним.

Священне значення мантри «Ом» в індуїзмі важко переоцінити. Практично всі священні тексти індуїстської і ведичної традиції починалися і закінчувалися цим звуком.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спа Радіо (Швейцарія)

Тільки спокійні мелодії для релаксації та медитації. Музика ідеально підходить для масажу або занять йогою

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.