Ом мантра

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Великий склад ОМ є початковим звучанням позачасової реальності, який вічно вібрує в людині і багаторазово відображається в її сутності. ОМ є словом-символом досконалого, безмежного і вічного. Цей звук досконалий в самому собі і уособлює цілісність всього сущого.


А-У-М означає час, простір і причину, минуле, теперішнє і майбутнє; народження, розвиток і смерть; початок, середину і кінець; дух, розум і матерію. Три стани свідомості: активність, сон зі сновидіннями і сон без сновидінь. Четвертий стан свідомості - турія, стан єдності - знаходиться поза цими трьома і виражається мовчанням (невловимою вібрацією, наступною за звуком М).

А-У-М - це Крішна, Радха і жива істота; Брахма, Вішну, Шива; Сарасваті, Лакшмі, Дурга.

  • Мантра «Ом» прояснює розум,
  • розкриває енергетичні канали
  • підсилює життєву енергію
  • розширює і очищає ауру.

При сильному нервовому збудженні є заспокійливої ​​мантрою. Наділяє силою все, на що вона спрямована. Крім того, «Ом» підсилює всі інші мантри. Тому рекомендується поєднувати промовляння інших біджа-мантр з мантрою «Ом».

Ця мантра надає очищаючу дію і допомагає свідомості піднятися на більш високий рівень. Мантра «Ом» відволікає нашу увагу від усього розумового, емоційного і фізичного, від усього того, що може відвернути свідомість від надчуттєвого рівня сприйняття. Зосередженість при проголошенні цієї мантри усуває всі перешкоди на духовному шляху, розум стає спокійним і умиротвореним.

Священне значення мантри «Ом» в індуїзмі важко переоцінити. Практично всі священні тексти індуїстської і ведичної традиції починалися і закінчувалися цим звуком.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.