Ом мантра

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Великий склад ОМ є початковим звучанням позачасової реальності, який вічно вібрує в людині і багаторазово відображається в її сутності. ОМ є словом-символом досконалого, безмежного і вічного. Цей звук досконалий в самому собі і уособлює цілісність всього сущого.


А-У-М означає час, простір і причину, минуле, теперішнє і майбутнє; народження, розвиток і смерть; початок, середину і кінець; дух, розум і матерію. Три стани свідомості: активність, сон зі сновидіннями і сон без сновидінь. Четвертий стан свідомості - турія, стан єдності - знаходиться поза цими трьома і виражається мовчанням (невловимою вібрацією, наступною за звуком М).

А-У-М - це Крішна, Радха і жива істота; Брахма, Вішну, Шива; Сарасваті, Лакшмі, Дурга.

  • Мантра «Ом» прояснює розум,
  • розкриває енергетичні канали
  • підсилює життєву енергію
  • розширює і очищає ауру.

При сильному нервовому збудженні є заспокійливої ​​мантрою. Наділяє силою все, на що вона спрямована. Крім того, «Ом» підсилює всі інші мантри. Тому рекомендується поєднувати промовляння інших біджа-мантр з мантрою «Ом».

Ця мантра надає очищаючу дію і допомагає свідомості піднятися на більш високий рівень. Мантра «Ом» відволікає нашу увагу від усього розумового, емоційного і фізичного, від усього того, що може відвернути свідомість від надчуттєвого рівня сприйняття. Зосередженість при проголошенні цієї мантри усуває всі перешкоди на духовному шляху, розум стає спокійним і умиротвореним.

Священне значення мантри «Ом» в індуїзмі важко переоцінити. Практично всі священні тексти індуїстської і ведичної традиції починалися і закінчувалися цим звуком.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Радіо Мантра (Росія)

Мантра Радіо - це духовна та медитативна музика, красиве виконання мантр від музикантів, майстрів та просвітлених особистостей. Це можливість зануритись у сакральні звуки, заспокоїти свій розум та відчути внутрішній баланс та гармонію...

Мантра Дня

Рей Ман Шабд
0:00/ 0:00

Цей шабд має здатність приносити абсолютне здоров'я, якщо людина співає його, правильно торкаючись язиком до певних точок в роті. Кожен звук необхідно вимовляти точно і правильно. Це приведе вас до чудового психічного і духовного здоров'я. Вдосконалюючись ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йогічне дихання. Де брати енергію?
0:00/ 0:00

Де брати сили та енергію? Як зняти стрес? Як позбутись тривожності?

Як правильно дихати животом? Що таке йогічне дихання?

Про дихання йога, про фізіологію дихання та діафрагму дивіться у відео!