Ом мантра

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Великий склад ОМ є початковим звучанням позачасової реальності, який вічно вібрує в людині і багаторазово відображається в її сутності. ОМ є словом-символом досконалого, безмежного і вічного. Цей звук досконалий в самому собі і уособлює цілісність всього сущого.


А-У-М означає час, простір і причину, минуле, теперішнє і майбутнє; народження, розвиток і смерть; початок, середину і кінець; дух, розум і матерію. Три стани свідомості: активність, сон зі сновидіннями і сон без сновидінь. Четвертий стан свідомості - турія, стан єдності - знаходиться поза цими трьома і виражається мовчанням (невловимою вібрацією, наступною за звуком М).

А-У-М - це Крішна, Радха і жива істота; Брахма, Вішну, Шива; Сарасваті, Лакшмі, Дурга.

  • Мантра «Ом» прояснює розум,
  • розкриває енергетичні канали
  • підсилює життєву енергію
  • розширює і очищає ауру.

При сильному нервовому збудженні є заспокійливої ​​мантрою. Наділяє силою все, на що вона спрямована. Крім того, «Ом» підсилює всі інші мантри. Тому рекомендується поєднувати промовляння інших біджа-мантр з мантрою «Ом».

Ця мантра надає очищаючу дію і допомагає свідомості піднятися на більш високий рівень. Мантра «Ом» відволікає нашу увагу від усього розумового, емоційного і фізичного, від усього того, що може відвернути свідомість від надчуттєвого рівня сприйняття. Зосередженість при проголошенні цієї мантри усуває всі перешкоди на духовному шляху, розум стає спокійним і умиротвореним.

Священне значення мантри «Ом» в індуїзмі важко переоцінити. Практично всі священні тексти індуїстської і ведичної традиції починалися і закінчувалися цим звуком.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
0:00/ 0:00

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.