Ом мантра

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Великий склад ОМ є початковим звучанням позачасової реальності, який вічно вібрує в людині і багаторазово відображається в її сутності. ОМ є словом-символом досконалого, безмежного і вічного. Цей звук досконалий в самому собі і уособлює цілісність всього сущого.


А-У-М означає час, простір і причину, минуле, теперішнє і майбутнє; народження, розвиток і смерть; початок, середину і кінець; дух, розум і матерію. Три стани свідомості: активність, сон зі сновидіннями і сон без сновидінь. Четвертий стан свідомості - турія, стан єдності - знаходиться поза цими трьома і виражається мовчанням (невловимою вібрацією, наступною за звуком М).

А-У-М - це Крішна, Радха і жива істота; Брахма, Вішну, Шива; Сарасваті, Лакшмі, Дурга.

  • Мантра «Ом» прояснює розум,
  • розкриває енергетичні канали
  • підсилює життєву енергію
  • розширює і очищає ауру.

При сильному нервовому збудженні є заспокійливої ​​мантрою. Наділяє силою все, на що вона спрямована. Крім того, «Ом» підсилює всі інші мантри. Тому рекомендується поєднувати промовляння інших біджа-мантр з мантрою «Ом».

Ця мантра надає очищаючу дію і допомагає свідомості піднятися на більш високий рівень. Мантра «Ом» відволікає нашу увагу від усього розумового, емоційного і фізичного, від усього того, що може відвернути свідомість від надчуттєвого рівня сприйняття. Зосередженість при проголошенні цієї мантри усуває всі перешкоди на духовному шляху, розум стає спокійним і умиротвореним.

Священне значення мантри «Ом» в індуїзмі важко переоцінити. Практично всі священні тексти індуїстської і ведичної традиції починалися і закінчувалися цим звуком.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Йога Чілл Радіо (Франція)

Радіостанція транслює приємні композиції для занять йогою та відпочинку

Мантра Дня

Сарасваті мантра
0:00/ 0:00

У Рігведі спочатку ім'ям Сарасваті називали річку, а також Богиню, яка є персоніфікацією цієї річки. В пост-ведичний період Сарасваті втрачає свій статус Богині води і річок, і з'являються асоціації даного імені з музикою, літературою і всіма іншими ...

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч
0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.