Мула Мантра (ОМ САТ ЧІТ АНАНДА)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Мула-Мантра «ОМ САТ ЧІТ АНАНДА» вважається найсильнішою мантрою Миру, мантрою Просвітлення. Ця мантра присвячена Вищому Абсолюту, вона розкриває зв'язок з Божественним, сприяє духовному зростанню і усвідомленню, дарує просвітлення і звільнення.


Om

Sat Chit Ananda Parabrahma

Purushothama Paramathma

Sri Bhagavathi Sametha

Sri Bhagavathe Namaha

Ом

Сат Чіт Ананда Парабрахма

Пурушутама Параматма

Шрі Бхагаваті Саметха

Шрі Бхагавате Намаха

О Божественна Сила, Душа всього Всесвіту,
Божественна Сутність, присутня в усіх живих істотах,
Вища Душа, що проявляється як Божественна Мати і Божественний Батько,
ми схиляємося перед Тобою в благоговінні.

Мула-Мантра «ОМ САТ ЧІТ АНАНДА» вважається найсильнішою мантрою Миру, мантрою Просвітлення. Ця мантра присвячена Вищому Абсолюту, вона розкриває зв'язок з Божественним, сприяє духовному зростанню і усвідомленню, дарує просвітлення і звільнення. Мантра допомагає пізнати себе і свій внутрішній світ, а під час труднощів вона допоможе знайти душевну рівновагу і спокій. Феномен Мула-Мантри полягає в тому, що вона не просто розкриває божественну природу Світу і Людини, допомагає усвідомити її, а й допомагає досягти Вищого Божественного Стану, бо сказано: «manam siddhyam, siddhyam parameshwaram» - «той, хто досяг досконалості в мантрі, той досяг Бога»

Поділитися:

Радіостанція Дня

Йога Чілл Радіо (Франція)

Радіостанція транслює приємні композиції для занять йогою та відпочинку

Мантра Дня

Сарасваті мантра
0:00/ 0:00

У Рігведі спочатку ім'ям Сарасваті називали річку, а також Богиню, яка є персоніфікацією цієї річки. В пост-ведичний період Сарасваті втрачає свій статус Богині води і річок, і з'являються асоціації даного імені з музикою, літературою і всіма іншими ...

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч
0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.