Мула Мантра (ОМ САТ ЧІТ АНАНДА)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Мула-Мантра «ОМ САТ ЧІТ АНАНДА» вважається найсильнішою мантрою Миру, мантрою Просвітлення. Ця мантра присвячена Вищому Абсолюту, вона розкриває зв'язок з Божественним, сприяє духовному зростанню і усвідомленню, дарує просвітлення і звільнення.


Om

Sat Chit Ananda Parabrahma

Purushothama Paramathma

Sri Bhagavathi Sametha

Sri Bhagavathe Namaha

Ом

Сат Чіт Ананда Парабрахма

Пурушутама Параматма

Шрі Бхагаваті Саметха

Шрі Бхагавате Намаха

О Божественна Сила, Душа всього Всесвіту,
Божественна Сутність, присутня в усіх живих істотах,
Вища Душа, що проявляється як Божественна Мати і Божественний Батько,
ми схиляємося перед Тобою в благоговінні.

Мула-Мантра «ОМ САТ ЧІТ АНАНДА» вважається найсильнішою мантрою Миру, мантрою Просвітлення. Ця мантра присвячена Вищому Абсолюту, вона розкриває зв'язок з Божественним, сприяє духовному зростанню і усвідомленню, дарує просвітлення і звільнення. Мантра допомагає пізнати себе і свій внутрішній світ, а під час труднощів вона допоможе знайти душевну рівновагу і спокій. Феномен Мула-Мантри полягає в тому, що вона не просто розкриває божественну природу Світу і Людини, допомагає усвідомити її, а й допомагає досягти Вищого Божественного Стану, бо сказано: «manam siddhyam, siddhyam parameshwaram» - «той, хто досяг досконалості в мантрі, той досяг Бога»

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.