Мула Мантра (ОМ САТ ЧІТ АНАНДА)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Мула-Мантра «ОМ САТ ЧІТ АНАНДА» вважається найсильнішою мантрою Миру, мантрою Просвітлення. Ця мантра присвячена Вищому Абсолюту, вона розкриває зв'язок з Божественним, сприяє духовному зростанню і усвідомленню, дарує просвітлення і звільнення.


Om

Sat Chit Ananda Parabrahma

Purushothama Paramathma

Sri Bhagavathi Sametha

Sri Bhagavathe Namaha

Ом

Сат Чіт Ананда Парабрахма

Пурушутама Параматма

Шрі Бхагаваті Саметха

Шрі Бхагавате Намаха

О Божественна Сила, Душа всього Всесвіту,
Божественна Сутність, присутня в усіх живих істотах,
Вища Душа, що проявляється як Божественна Мати і Божественний Батько,
ми схиляємося перед Тобою в благоговінні.

Мула-Мантра «ОМ САТ ЧІТ АНАНДА» вважається найсильнішою мантрою Миру, мантрою Просвітлення. Ця мантра присвячена Вищому Абсолюту, вона розкриває зв'язок з Божественним, сприяє духовному зростанню і усвідомленню, дарує просвітлення і звільнення. Мантра допомагає пізнати себе і свій внутрішній світ, а під час труднощів вона допоможе знайти душевну рівновагу і спокій. Феномен Мула-Мантри полягає в тому, що вона не просто розкриває божественну природу Світу і Людини, допомагає усвідомити її, а й допомагає досягти Вищого Божественного Стану, бо сказано: «manam siddhyam, siddhyam parameshwaram» - «той, хто досяг досконалості в мантрі, той досяг Бога»

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спа Радіо (Швейцарія)

Тільки спокійні мелодії для релаксації та медитації. Музика ідеально підходить для масажу або занять йогою

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.