Мантра Зеленої Тари (Ом Таре Туттаре)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

До Зеленої Тари звертаються як до втілення всіх просвітлених, як до захисниці, яка швидко відгукується на прохання про допомогу, як до покровительниці, яка проявляє до всіх істот милосердя і любов, які порівнюють із піклуванням матері про своїх дітей. Мантра дарує чистоту душі, тілу і розуму.


OM TARE TUTTARE TURE SOHA

ОМ ТАРЕ ТУТТАРЕ ТУРЕ СОХА

«Земний поклон спасительниці і переможниці Тарі, слава!»

ТАРЕ представляє спасіння від земних небезпек і страхів.
ТУТТАРЕ - індивідуальне звільнення від душевних страждань.
Тара може проявити допомогу та індивідуальний захист від духовних небезпек жадібності, ненависті та омани: трьох факторів, які викликають страждання.
ТУРЕ - допомагає повернутися на шлях бодхісаттви. Допомагає зрозуміти важливість духовного росту і усвідомити, що шлях до просвітлення допомагає нам відчути милосердя до інших.

СВАХА (СОХА) - термін, сенс якого інтерпретують у п’яти-шести різних значеннях. У більш простому розумінні він означає "хай буде так", або може нести сенс благословення, захоплюючої радості, прославлення.

Людина, практикуюча мантру Зеленої Тари, перемагає всіх демонів, знищує перешкоди і досягає здійснення бажань. Вважається, що коли людина моргає, за той час, поки її очі закриті, Зелена Тара пролітає тисячу разів навколо землі, тому вона успішно допомагає кожному, хто її попросить про це. Декілька років тому в древньому столичному центрі Китаю міста Сіане був випадок, коли при стотисячному начитуванні мантри Зеленої Тари прозорі кришталеві вервиці практикуючої Ятоу, змінили свій колір на зелений, що свідчить про синхронізацію даної йогині з Зеленою Тарою.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.