Мантра Зеленої Тари (Ом Таре Туттаре)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

До Зеленої Тари звертаються як до втілення всіх просвітлених, як до захисниці, яка швидко відгукується на прохання про допомогу, як до покровительниці, яка проявляє до всіх істот милосердя і любов, які порівнюють із піклуванням матері про своїх дітей. Мантра дарує чистоту душі, тілу і розуму.


OM TARE TUTTARE TURE SOHA

ОМ ТАРЕ ТУТТАРЕ ТУРЕ СОХА

«Земний поклон спасительниці і переможниці Тарі, слава!»

ТАРЕ представляє спасіння від земних небезпек і страхів.
ТУТТАРЕ - індивідуальне звільнення від душевних страждань.
Тара може проявити допомогу та індивідуальний захист від духовних небезпек жадібності, ненависті та омани: трьох факторів, які викликають страждання.
ТУРЕ - допомагає повернутися на шлях бодхісаттви. Допомагає зрозуміти важливість духовного росту і усвідомити, що шлях до просвітлення допомагає нам відчути милосердя до інших.

СВАХА (СОХА) - термін, сенс якого інтерпретують у п’яти-шести різних значеннях. У більш простому розумінні він означає "хай буде так", або може нести сенс благословення, захоплюючої радості, прославлення.

Людина, практикуюча мантру Зеленої Тари, перемагає всіх демонів, знищує перешкоди і досягає здійснення бажань. Вважається, що коли людина моргає, за той час, поки її очі закриті, Зелена Тара пролітає тисячу разів навколо землі, тому вона успішно допомагає кожному, хто її попросить про це. Декілька років тому в древньому столичному центрі Китаю міста Сіане був випадок, коли при стотисячному начитуванні мантри Зеленої Тари прозорі кришталеві вервиці практикуючої Ятоу, змінили свій колір на зелений, що свідчить про синхронізацію даної йогині з Зеленою Тарою.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
0:00/ 0:00

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.