Мантра Зеленої Тари (Ом Таре Туттаре)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

До Зеленої Тари звертаються як до втілення всіх просвітлених, як до захисниці, яка швидко відгукується на прохання про допомогу, як до покровительниці, яка проявляє до всіх істот милосердя і любов, які порівнюють із піклуванням матері про своїх дітей. Мантра дарує чистоту душі, тілу і розуму.


OM TARE TUTTARE TURE SOHA

ОМ ТАРЕ ТУТТАРЕ ТУРЕ СОХА

«Земний поклон спасительниці і переможниці Тарі, слава!»

ТАРЕ представляє спасіння від земних небезпек і страхів.
ТУТТАРЕ - індивідуальне звільнення від душевних страждань.
Тара може проявити допомогу та індивідуальний захист від духовних небезпек жадібності, ненависті та омани: трьох факторів, які викликають страждання.
ТУРЕ - допомагає повернутися на шлях бодхісаттви. Допомагає зрозуміти важливість духовного росту і усвідомити, що шлях до просвітлення допомагає нам відчути милосердя до інших.

СВАХА (СОХА) - термін, сенс якого інтерпретують у п’яти-шести різних значеннях. У більш простому розумінні він означає "хай буде так", або може нести сенс благословення, захоплюючої радості, прославлення.

Людина, практикуюча мантру Зеленої Тари, перемагає всіх демонів, знищує перешкоди і досягає здійснення бажань. Вважається, що коли людина моргає, за той час, поки її очі закриті, Зелена Тара пролітає тисячу разів навколо землі, тому вона успішно допомагає кожному, хто її попросить про це. Декілька років тому в древньому столичному центрі Китаю міста Сіане був випадок, коли при стотисячному начитуванні мантри Зеленої Тари прозорі кришталеві вервиці практикуючої Ятоу, змінили свій колір на зелений, що свідчить про синхронізацію даної йогині з Зеленою Тарою.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спа Радіо (Швейцарія)

Тільки спокійні мелодії для релаксації та медитації. Музика ідеально підходить для масажу або занять йогою

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.