Мантра Зеленої Тари (Ом Таре Туттаре)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

До Зеленої Тари звертаються як до втілення всіх просвітлених, як до захисниці, яка швидко відгукується на прохання про допомогу, як до покровительниці, яка проявляє до всіх істот милосердя і любов, які порівнюють із піклуванням матері про своїх дітей. Мантра дарує чистоту душі, тілу і розуму.


OM TARE TUTTARE TURE SOHA

ОМ ТАРЕ ТУТТАРЕ ТУРЕ СОХА

«Земний поклон спасительниці і переможниці Тарі, слава!»

ТАРЕ представляє спасіння від земних небезпек і страхів.
ТУТТАРЕ - індивідуальне звільнення від душевних страждань.
Тара може проявити допомогу та індивідуальний захист від духовних небезпек жадібності, ненависті та омани: трьох факторів, які викликають страждання.
ТУРЕ - допомагає повернутися на шлях бодхісаттви. Допомагає зрозуміти важливість духовного росту і усвідомити, що шлях до просвітлення допомагає нам відчути милосердя до інших.

СВАХА (СОХА) - термін, сенс якого інтерпретують у п’яти-шести різних значеннях. У більш простому розумінні він означає "хай буде так", або може нести сенс благословення, захоплюючої радості, прославлення.

Людина, практикуюча мантру Зеленої Тари, перемагає всіх демонів, знищує перешкоди і досягає здійснення бажань. Вважається, що коли людина моргає, за той час, поки її очі закриті, Зелена Тара пролітає тисячу разів навколо землі, тому вона успішно допомагає кожному, хто її попросить про це. Декілька років тому в древньому столичному центрі Китаю міста Сіане був випадок, коли при стотисячному начитуванні мантри Зеленої Тари прозорі кришталеві вервиці практикуючої Ятоу, змінили свій колір на зелений, що свідчить про синхронізацію даної йогині з Зеленою Тарою.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Радіо Мантра (Росія)

Мантра Радіо - це духовна та медитативна музика, красиве виконання мантр від музикантів, майстрів та просвітлених особистостей. Це можливість зануритись у сакральні звуки, заспокоїти свій розум та відчути внутрішній баланс та гармонію...

Мантра Дня

Рей Ман Шабд
0:00/ 0:00

Цей шабд має здатність приносити абсолютне здоров'я, якщо людина співає його, правильно торкаючись язиком до певних точок в роті. Кожен звук необхідно вимовляти точно і правильно. Це приведе вас до чудового психічного і духовного здоров'я. Вдосконалюючись ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йогічне дихання. Де брати енергію?
0:00/ 0:00

Де брати сили та енергію? Як зняти стрес? Як позбутись тривожності?

Як правильно дихати животом? Що таке йогічне дихання?

Про дихання йога, про фізіологію дихання та діафрагму дивіться у відео!