Мантра Зеленої Тари (Ом Таре Туттаре)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

До Зеленої Тари звертаються як до втілення всіх просвітлених, як до захисниці, яка швидко відгукується на прохання про допомогу, як до покровительниці, яка проявляє до всіх істот милосердя і любов, які порівнюють із піклуванням матері про своїх дітей. Мантра дарує чистоту душі, тілу і розуму.


OM TARE TUTTARE TURE SOHA

ОМ ТАРЕ ТУТТАРЕ ТУРЕ СОХА

«Земний поклон спасительниці і переможниці Тарі, слава!»

ТАРЕ представляє спасіння від земних небезпек і страхів.
ТУТТАРЕ - індивідуальне звільнення від душевних страждань.
Тара може проявити допомогу та індивідуальний захист від духовних небезпек жадібності, ненависті та омани: трьох факторів, які викликають страждання.
ТУРЕ - допомагає повернутися на шлях бодхісаттви. Допомагає зрозуміти важливість духовного росту і усвідомити, що шлях до просвітлення допомагає нам відчути милосердя до інших.

СВАХА (СОХА) - термін, сенс якого інтерпретують у п’яти-шести різних значеннях. У більш простому розумінні він означає "хай буде так", або може нести сенс благословення, захоплюючої радості, прославлення.

Людина, практикуюча мантру Зеленої Тари, перемагає всіх демонів, знищує перешкоди і досягає здійснення бажань. Вважається, що коли людина моргає, за той час, поки її очі закриті, Зелена Тара пролітає тисячу разів навколо землі, тому вона успішно допомагає кожному, хто її попросить про це. Декілька років тому в древньому столичному центрі Китаю міста Сіане був випадок, коли при стотисячному начитуванні мантри Зеленої Тари прозорі кришталеві вервиці практикуючої Ятоу, змінили свій колір на зелений, що свідчить про синхронізацію даної йогині з Зеленою Тарою.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Йога Чілл Радіо (Франція)

Радіостанція транслює приємні композиції для занять йогою та відпочинку

Мантра Дня

Сарасваті мантра
0:00/ 0:00

У Рігведі спочатку ім'ям Сарасваті називали річку, а також Богиню, яка є персоніфікацією цієї річки. В пост-ведичний період Сарасваті втрачає свій статус Богині води і річок, і з'являються асоціації даного імені з музикою, літературою і всіма іншими ...

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч
0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.