Мантра СО ХАМ

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням. Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со Хам» - прекрасний засіб утримати розум від блукань. Намагайтеся кожну свою мить насичувати думкою про Бога в тій чи іншій формі.


SO HAM

СО ХАМ

Я - Є! Я Є СВІДОМІСТЬ!

Со Хам вважається мантрою дихання, так як звук "со" промовляється з вдихом, а "хам" - з видихом. Також, Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням.
Ті, хто практикують повторення мантри Со Хам тривалий час, починають відчувати присутність вищої свідомості, з'єднання чоловічого і жіночого начал в самому собі - союзу Шиви і Шакті. А головне - вони отримують стан внутрішньої чистоти, зібраності і умиротворення.

Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со Хам» - прекрасний засіб утримати розум від блукань. Намагайтеся кожну свою мить насичувати думкою про Бога в тій чи іншій формі. У диханні присутні вдих і видих. При вдиханні повітря можна почути звук «С-о-о», при видиху - «Хам-м-м». З кожним циклом дихання повторюйте «Со Хам». «Со» це «Те», «Хам» перекладається як «Я», тобто «Я є Те», «Я є Бог» або «Господь і Я - єдині».

Пізніше, після тривалої практики, уявлення про Бога і про себе, як про роздільних сутностях, поступово зникне і більше не залишиться окремих «Со» і «Хам». Ці звуки скоротяться до «О» і «М», тобто залишиться тільки пранава «Ом». Відтворюйте ці звуки в кожному диханні і ви позбудетеся від кайданів народження і смерті, тому що ця мантра рекомендована в Ведах. Те ж саме проголошують Веди в своїх висловах: «Тат твам Асі» (то ти є), «Ахам Брахмаасмі» (Я є Брахман), «Айам Атма Брахма» (Істинне «Я» є Брахман) ».

Поділитися:

Радіостанція Дня

Радіо Мантра (Росія)

Мантра Радіо - це духовна та медитативна музика, красиве виконання мантр від музикантів, майстрів та просвітлених особистостей. Це можливість зануритись у сакральні звуки, заспокоїти свій розум та відчути внутрішній баланс та гармонію...

Мантра Дня

Рей Ман Шабд
0:00/ 0:00

Цей шабд має здатність приносити абсолютне здоров'я, якщо людина співає його, правильно торкаючись язиком до певних точок в роті. Кожен звук необхідно вимовляти точно і правильно. Це приведе вас до чудового психічного і духовного здоров'я. Вдосконалюючись ...

Фільм Дня

Людина/Human фільм
0:00/ 0:00

Що робить нас людьми? Те що ми вміємо любити, або те що ми вміємо воювати? Або те що ми вміємо сміятися? Плакати? Або наша допитливість? Прагнення до нових відкриттів? Всі ці питання хвилюють продюсера і художника Янна ...

Медитація Дня

Йогічне дихання. Де брати енергію?
0:00/ 0:00

Де брати сили та енергію? Як зняти стрес? Як позбутись тривожності?

Як правильно дихати животом? Що таке йогічне дихання?

Про дихання йога, про фізіологію дихання та діафрагму дивіться у відео!