Мантра СО ХАМ

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням. Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со Хам» - прекрасний засіб утримати розум від блукань. Намагайтеся кожну свою мить насичувати думкою про Бога в тій чи іншій формі.


SO HAM

СО ХАМ

Я - Є! Я Є СВІДОМІСТЬ!

Со Хам вважається мантрою дихання, так як звук "со" промовляється з вдихом, а "хам" - з видихом. Також, Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням.
Ті, хто практикують повторення мантри Со Хам тривалий час, починають відчувати присутність вищої свідомості, з'єднання чоловічого і жіночого начал в самому собі - союзу Шиви і Шакті. А головне - вони отримують стан внутрішньої чистоти, зібраності і умиротворення.

Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со Хам» - прекрасний засіб утримати розум від блукань. Намагайтеся кожну свою мить насичувати думкою про Бога в тій чи іншій формі. У диханні присутні вдих і видих. При вдиханні повітря можна почути звук «С-о-о», при видиху - «Хам-м-м». З кожним циклом дихання повторюйте «Со Хам». «Со» це «Те», «Хам» перекладається як «Я», тобто «Я є Те», «Я є Бог» або «Господь і Я - єдині».

Пізніше, після тривалої практики, уявлення про Бога і про себе, як про роздільних сутностях, поступово зникне і більше не залишиться окремих «Со» і «Хам». Ці звуки скоротяться до «О» і «М», тобто залишиться тільки пранава «Ом». Відтворюйте ці звуки в кожному диханні і ви позбудетеся від кайданів народження і смерті, тому що ця мантра рекомендована в Ведах. Те ж саме проголошують Веди в своїх висловах: «Тат твам Асі» (то ти є), «Ахам Брахмаасмі» (Я є Брахман), «Айам Атма Брахма» (Істинне «Я» є Брахман) ».

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спа Радіо (Швейцарія)

Тільки спокійні мелодії для релаксації та медитації. Музика ідеально підходить для масажу або занять йогою

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.