Мантра СО ХАМ

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням. Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со Хам» - прекрасний засіб утримати розум від блукань. Намагайтеся кожну свою мить насичувати думкою про Бога в тій чи іншій формі.


SO HAM

СО ХАМ

Я - Є! Я Є СВІДОМІСТЬ!

Со Хам вважається мантрою дихання, так як звук "со" промовляється з вдихом, а "хам" - з видихом. Також, Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням.
Ті, хто практикують повторення мантри Со Хам тривалий час, починають відчувати присутність вищої свідомості, з'єднання чоловічого і жіночого начал в самому собі - союзу Шиви і Шакті. А головне - вони отримують стан внутрішньої чистоти, зібраності і умиротворення.

Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со Хам» - прекрасний засіб утримати розум від блукань. Намагайтеся кожну свою мить насичувати думкою про Бога в тій чи іншій формі. У диханні присутні вдих і видих. При вдиханні повітря можна почути звук «С-о-о», при видиху - «Хам-м-м». З кожним циклом дихання повторюйте «Со Хам». «Со» це «Те», «Хам» перекладається як «Я», тобто «Я є Те», «Я є Бог» або «Господь і Я - єдині».

Пізніше, після тривалої практики, уявлення про Бога і про себе, як про роздільних сутностях, поступово зникне і більше не залишиться окремих «Со» і «Хам». Ці звуки скоротяться до «О» і «М», тобто залишиться тільки пранава «Ом». Відтворюйте ці звуки в кожному диханні і ви позбудетеся від кайданів народження і смерті, тому що ця мантра рекомендована в Ведах. Те ж саме проголошують Веди в своїх висловах: «Тат твам Асі» (то ти є), «Ахам Брахмаасмі» (Я є Брахман), «Айам Атма Брахма» (Істинне «Я» є Брахман) ».

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.