Мантра СО ХАМ

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням. Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со Хам» - прекрасний засіб утримати розум від блукань. Намагайтеся кожну свою мить насичувати думкою про Бога в тій чи іншій формі.


SO HAM

СО ХАМ

Я - Є! Я Є СВІДОМІСТЬ!

Со Хам вважається мантрою дихання, так як звук "со" промовляється з вдихом, а "хам" - з видихом. Також, Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням.
Ті, хто практикують повторення мантри Со Хам тривалий час, починають відчувати присутність вищої свідомості, з'єднання чоловічого і жіночого начал в самому собі - союзу Шиви і Шакті. А головне - вони отримують стан внутрішньої чистоти, зібраності і умиротворення.

Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со Хам» - прекрасний засіб утримати розум від блукань. Намагайтеся кожну свою мить насичувати думкою про Бога в тій чи іншій формі. У диханні присутні вдих і видих. При вдиханні повітря можна почути звук «С-о-о», при видиху - «Хам-м-м». З кожним циклом дихання повторюйте «Со Хам». «Со» це «Те», «Хам» перекладається як «Я», тобто «Я є Те», «Я є Бог» або «Господь і Я - єдині».

Пізніше, після тривалої практики, уявлення про Бога і про себе, як про роздільних сутностях, поступово зникне і більше не залишиться окремих «Со» і «Хам». Ці звуки скоротяться до «О» і «М», тобто залишиться тільки пранава «Ом». Відтворюйте ці звуки в кожному диханні і ви позбудетеся від кайданів народження і смерті, тому що ця мантра рекомендована в Ведах. Те ж саме проголошують Веди в своїх висловах: «Тат твам Асі» (то ти є), «Ахам Брахмаасмі» (Я є Брахман), «Айам Атма Брахма» (Істинне «Я» є Брахман) ».

Поділитися:

Радіостанція Дня

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
0:00/ 0:00

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.