Мантра СО ХАМ

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням. Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со Хам» - прекрасний засіб утримати розум від блукань. Намагайтеся кожну свою мить насичувати думкою про Бога в тій чи іншій формі.


SO HAM

СО ХАМ

Я - Є! Я Є СВІДОМІСТЬ!

Со Хам вважається мантрою дихання, так як звук "со" промовляється з вдихом, а "хам" - з видихом. Також, Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням.
Ті, хто практикують повторення мантри Со Хам тривалий час, починають відчувати присутність вищої свідомості, з'єднання чоловічого і жіночого начал в самому собі - союзу Шиви і Шакті. А головне - вони отримують стан внутрішньої чистоти, зібраності і умиротворення.

Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со Хам» - прекрасний засіб утримати розум від блукань. Намагайтеся кожну свою мить насичувати думкою про Бога в тій чи іншій формі. У диханні присутні вдих і видих. При вдиханні повітря можна почути звук «С-о-о», при видиху - «Хам-м-м». З кожним циклом дихання повторюйте «Со Хам». «Со» це «Те», «Хам» перекладається як «Я», тобто «Я є Те», «Я є Бог» або «Господь і Я - єдині».

Пізніше, після тривалої практики, уявлення про Бога і про себе, як про роздільних сутностях, поступово зникне і більше не залишиться окремих «Со» і «Хам». Ці звуки скоротяться до «О» і «М», тобто залишиться тільки пранава «Ом». Відтворюйте ці звуки в кожному диханні і ви позбудетеся від кайданів народження і смерті, тому що ця мантра рекомендована в Ведах. Те ж саме проголошують Веди в своїх висловах: «Тат твам Асі» (то ти є), «Ахам Брахмаасмі» (Я є Брахман), «Айам Атма Брахма» (Істинне «Я» є Брахман) ».

Поділитися:

Радіостанція Дня

Йога Чілл Радіо (Франція)

Радіостанція транслює приємні композиції для занять йогою та відпочинку

Мантра Дня

Сарасваті мантра
0:00/ 0:00

У Рігведі спочатку ім'ям Сарасваті називали річку, а також Богиню, яка є персоніфікацією цієї річки. В пост-ведичний період Сарасваті втрачає свій статус Богині води і річок, і з'являються асоціації даного імені з музикою, літературою і всіма іншими ...

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч
0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.