Мантра Мангала Чаран (Аад Гурей Наме)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Давня мантра Аад Гурей Наме налічує більше 3 000 років. Вона очищає, розсіює всі сумніви, захищає простір і тих, кому необхідна підтримка. 


Виконання мантри в зосередженні сприяє розкриттю анахата чакри (серцевого центру), з якої спрямовується енергія світла, добра, любові у Всесвіт.

Вона була написана п'ятим Гуру сикхів - Гуру Арджан Девом. Мантра надає перевагу над часом і простором, створює світловий щит навколо людини. Йогі Бхаджан рекомендував три рази промовляти цю мантру для пробудження захисних енергій Всесвіту. Багато людей виконують медитації Кундаліні йоги з Мангала Чаран Мантрою, коли потребують додаткового захисту.

АAD GURAY NAMEH, JUGAAD GURAY NAMEH, 
SAT GURAY NAMEH, SIRI GURU DEVAY NAMEH

ААД ГУРЕЙ НАМЕ, ДЖУГАAД ГУРЕЙ НАМЕ 
САТ ГУРЕЙ НАМЕ, СІРІ ГУРУ ДЕВЕЙ НАМЕ

Вклоняюся Первинному Гуру,
Схиляюся перед мудрістю всіх часів,
Схиляюся перед Справжньою Мудрістю,
Схиляюся перед Великою і Незримою Мудрістю.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Радіо Езо Фм (Росія)

Концепція радіостанції – це приємна та легка музика для медитацій а також для гарного настрою. В перервах між музичними композиціями виходять лекції та дискусійні бесіди спеціалістів різних езотеричних напрямків на різні теми.

Мантра Дня

Мантра СО ХАМ
0:00/ 0:00

Со Хам - це мантра концентрації розуму. Її часто використовують в техніках пранаями, однак, кожна людина неусвідомлено повторює її майже кожну мить разом зі своїм диханням. Ось що говорить про цю мантру Сатья Саї: «Повторення мантри «Со ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Медитація для початківців. Медитація Gauranga
0:00/ 0:00

Медитація Gauranga - це потужна та ефективна техніка мантра-медитації. Основою медитації є слухання та повторення мантри Горанга разом з диханням. Легка та проста медитація для початківців, якої можна навчитись за 10-15 хвилин.