Мантра Мангала Чаран (Аад Гурей Наме)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Давня мантра Аад Гурей Наме налічує більше 3 000 років. Вона очищає, розсіює всі сумніви, захищає простір і тих, кому необхідна підтримка. 


Виконання мантри в зосередженні сприяє розкриттю анахата чакри (серцевого центру), з якої спрямовується енергія світла, добра, любові у Всесвіт.

Вона була написана п'ятим Гуру сикхів - Гуру Арджан Девом. Мантра надає перевагу над часом і простором, створює світловий щит навколо людини. Йогі Бхаджан рекомендував три рази промовляти цю мантру для пробудження захисних енергій Всесвіту. Багато людей виконують медитації Кундаліні йоги з Мангала Чаран Мантрою, коли потребують додаткового захисту.

АAD GURAY NAMEH, JUGAAD GURAY NAMEH, 
SAT GURAY NAMEH, SIRI GURU DEVAY NAMEH

ААД ГУРЕЙ НАМЕ, ДЖУГАAД ГУРЕЙ НАМЕ 
САТ ГУРЕЙ НАМЕ, СІРІ ГУРУ ДЕВЕЙ НАМЕ

Вклоняюся Первинному Гуру,
Схиляюся перед мудрістю всіх часів,
Схиляюся перед Справжньою Мудрістю,
Схиляюся перед Великою і Незримою Мудрістю.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Йога Чілл Радіо (Франція)

Радіостанція транслює приємні композиції для занять йогою та відпочинку

Мантра Дня

Сарасваті мантра
0:00/ 0:00

У Рігведі спочатку ім'ям Сарасваті називали річку, а також Богиню, яка є персоніфікацією цієї річки. В пост-ведичний період Сарасваті втрачає свій статус Богині води і річок, і з'являються асоціації даного імені з музикою, літературою і всіма іншими ...

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч
0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.