Мантра Мангала Чаран (Аад Гурей Наме)

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Давня мантра Аад Гурей Наме налічує більше 3 000 років. Вона очищає, розсіює всі сумніви, захищає простір і тих, кому необхідна підтримка. 


Виконання мантри в зосередженні сприяє розкриттю анахата чакри (серцевого центру), з якої спрямовується енергія світла, добра, любові у Всесвіт.

Вона була написана п'ятим Гуру сикхів - Гуру Арджан Девом. Мантра надає перевагу над часом і простором, створює світловий щит навколо людини. Йогі Бхаджан рекомендував три рази промовляти цю мантру для пробудження захисних енергій Всесвіту. Багато людей виконують медитації Кундаліні йоги з Мангала Чаран Мантрою, коли потребують додаткового захисту.

АAD GURAY NAMEH, JUGAAD GURAY NAMEH, 
SAT GURAY NAMEH, SIRI GURU DEVAY NAMEH

ААД ГУРЕЙ НАМЕ, ДЖУГАAД ГУРЕЙ НАМЕ 
САТ ГУРЕЙ НАМЕ, СІРІ ГУРУ ДЕВЕЙ НАМЕ

Вклоняюся Первинному Гуру,
Схиляюся перед мудрістю всіх часів,
Схиляюся перед Справжньою Мудрістю,
Схиляюся перед Великою і Незримою Мудрістю.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спа Радіо (Швейцарія)

Тільки спокійні мелодії для релаксації та медитації. Музика ідеально підходить для масажу або занять йогою

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.