Мантра ГУРУ РІНПОЧЕ

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Прослуховування або наспівування мантри допомагає в складних життєвих ситуаціях. Захищає від деструктивних сил, допомагає позбавлятися від небезпек, особливо на рівні фізичного, ефірного, емоційного тіл людини. Мантра очищує розум, дарує мудрість та розкриває в людині унікальні якості.


OM AH HUNG BENZA GURU PEMA SIDDHI HUNG

ОМ А ХУН БЕНДЗА ГУРУ ПЕМА СІДДХІ ХУН

Вища сутність просвітлених тіла, мовлення і розуму, взиваю до тебе, Гуру Рінпоче Падмасабхава!

Мантра очищає від затьмарення, дарує мудрість, будь-які бажані сіддхи.
Блага написання, читання і промовляння Ваджра Гуру мантри незчисленні.
Повторення мантри сто разів на день без переривань зробить вас привабливими для інших, а матеріальні блага, здоров'я і задоволення будуть з'являтися без зусиль. Якщо ви начитує мантру тисячу, десять тисяч, або більшу кількість разів в день благословення і сили будуть безперешкодно отримані. Падмасамбхава говорив: "Ваджра Гуру мантра це не тільки моя сутнісна мантра. Це сутність всіх Будд трьох часів, вчителів, божеств і подібних до них - і все це закладено в цій мантрі".

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.