Мантра ГУРУ РІНПОЧЕ

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Прослуховування або наспівування мантри допомагає в складних життєвих ситуаціях. Захищає від деструктивних сил, допомагає позбавлятися від небезпек, особливо на рівні фізичного, ефірного, емоційного тіл людини. Мантра очищує розум, дарує мудрість та розкриває в людині унікальні якості.


OM AH HUNG BENZA GURU PEMA SIDDHI HUNG

ОМ А ХУН БЕНДЗА ГУРУ ПЕМА СІДДХІ ХУН

Вища сутність просвітлених тіла, мовлення і розуму, взиваю до тебе, Гуру Рінпоче Падмасабхава!

Мантра очищає від затьмарення, дарує мудрість, будь-які бажані сіддхи.
Блага написання, читання і промовляння Ваджра Гуру мантри незчисленні.
Повторення мантри сто разів на день без переривань зробить вас привабливими для інших, а матеріальні блага, здоров'я і задоволення будуть з'являтися без зусиль. Якщо ви начитує мантру тисячу, десять тисяч, або більшу кількість разів в день благословення і сили будуть безперешкодно отримані. Падмасамбхава говорив: "Ваджра Гуру мантра це не тільки моя сутнісна мантра. Це сутність всіх Будд трьох часів, вчителів, божеств і подібних до них - і все це закладено в цій мантрі".

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спа Радіо (Швейцарія)

Тільки спокійні мелодії для релаксації та медитації. Музика ідеально підходить для масажу або занять йогою

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.