Мантра ГУРУ РІНПОЧЕ

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Прослуховування або наспівування мантри допомагає в складних життєвих ситуаціях. Захищає від деструктивних сил, допомагає позбавлятися від небезпек, особливо на рівні фізичного, ефірного, емоційного тіл людини. Мантра очищує розум, дарує мудрість та розкриває в людині унікальні якості.


OM AH HUNG BENZA GURU PEMA SIDDHI HUNG

ОМ А ХУН БЕНДЗА ГУРУ ПЕМА СІДДХІ ХУН

Вища сутність просвітлених тіла, мовлення і розуму, взиваю до тебе, Гуру Рінпоче Падмасабхава!

Мантра очищає від затьмарення, дарує мудрість, будь-які бажані сіддхи.
Блага написання, читання і промовляння Ваджра Гуру мантри незчисленні.
Повторення мантри сто разів на день без переривань зробить вас привабливими для інших, а матеріальні блага, здоров'я і задоволення будуть з'являтися без зусиль. Якщо ви начитує мантру тисячу, десять тисяч, або більшу кількість разів в день благословення і сили будуть безперешкодно отримані. Падмасамбхава говорив: "Ваджра Гуру мантра це не тільки моя сутнісна мантра. Це сутність всіх Будд трьох часів, вчителів, божеств і подібних до них - і все це закладено в цій мантрі".

Поділитися:

Радіостанція Дня

Йога Чілл Радіо (Франція)

Радіостанція транслює приємні композиції для занять йогою та відпочинку

Мантра Дня

Сарасваті мантра
0:00/ 0:00

У Рігведі спочатку ім'ям Сарасваті називали річку, а також Богиню, яка є персоніфікацією цієї річки. В пост-ведичний період Сарасваті втрачає свій статус Богині води і річок, і з'являються асоціації даного імені з музикою, літературою і всіма іншими ...

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч
0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.