Мантра Будди Медицини

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Мантра Будди Медицини включає в себе всі етапи шляху до просвітлення. В мантрі закладено весь шлях до стану Будди - з початку і до незрівнянного щастя повного просвітлення. Читання мантри залишає благі результати в нашій свідомості, і ми знаходимо можливість здійснити весь шлях, що міститься в мантрі. Благословення, яке наповнює наше серце, допомагає нам пройти всі етапи шляху до просвітлення, який позначений словами "Бекандзе, Бекандзе, Маха Бекандзе".


ТЕЯТА ОМ БЕКАНДЗЕ БЕКАНДЗЕ МАХА БЕКАНДЗЕ РАНДЗА САМУДГАТЕ СОХА

"Бекандзе" означає позбавлення від болю, "Маха Бекандзе" - велике позбавлення від болю. Відповідно до одного з тлумачень першого "Бекандзе", воно означає усунення не тільки страждання від хвороб, але і всіх страждань взагалі. Тут мається на увазі усунення страждання від смерті і нового народження, причина яких карма і затьмарення. Загалом, перше "Бекандзе" позбавляє від всіх страждань тіла і розуму, включаючи старіння і хвороби. Друге "Бекандзе" усуває всі справжні причини страждання, які є не зовнішніми, а внутрішніми, тобто, знаходяться в нашому розумі. Це відноситься до карми і затьмарень. Саме внутрішні причини ведуть до того, що стають причиною захворювання. Всякий, хто створює негативну причину і нічого не робить для її очищення, обов'язково відчує її результат, подібно до того, як посаджене в землю насіння обов'язково проросте, якщо з ним нічого не трапиться. Якщо є причина і немає перешкод для цієї причини, то, природно, незабаром проявиться і результат. Таким чином, друге "Бекандзе" відноситься до усунення причини страждання - карми, створеної затьмареним розумом. Третя фраза - "Маха Бекандзе" або "Велике Позбавлення" - пов'язана з усуненням навіть тонких наслідків від затьмарень, що залишилися в свідомості.

Насправді мантра Будди Медицини включає в себе всі етапи шляху до просвітлення. Перше "Бекандзе" вказує на шлях істоти нижчого рівня, друге "Бекандзе" - на шлях істоти середнього рівня, "Маха Бекандзе" - на шлях істоти вищого рівня. Отже, в мантрі Будди Медицини закладено весь шлях до стану Будди - з початку і до незрівнянного щастя повного просвітлення. Читання мантри залишає благі результати в нашій свідомості, і ми знаходимо можливість здійснити весь шлях, що міститься в мантрі. Благословення, яке наповнює наше серце, допомагає нам пройти всі етапи шляху до просвітлення, який позначений словами "Бекандзе, Бекандзе, Маха Бекандзе". Склад ОМ складається з трьох букв - а, о, ма, які відповідають чистим Тілу, Мовленню і та Розуму Будди Медицини. Здійснення повного шляху до просвітлення очищає наші нечистоти тіла, мовлення і розуму і перетворює їх в чисті Тіло, Мовлення і Розум Будди Медицини. Потім ми стаємо досконалим провідником для живих істот. Завдяки своєму всезнаючому розуму ми знайдемо можливість безпомилково бачити рівень свідомості кожної живої істоти і невпинно визначати відповідні для них методи, щоб послідовно вести до незрівнянного щастя повного просвітлення. Ми знайдемо досконалу здатність проявлятися в різних формах і знаходити потрібні методи для допомоги живим істотам, включаючи жертви їм матеріальних благ, освіти або Вчення Будди. Всіх живих істот, у яких дозріла карма скоєних в минулому благих дій, ми зможемо негайно повести за собою до просвітлення.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Нірвана Радіо (Польша)

Музикальні композиції цієї радіостанції заспокоюють та дають можливість розслабитися. Радіостанція працює в стилях Ембієнт, Йога та Спа

Мантра Дня

Ом мантра
0:00/ 0:00

Великий склад ОМ є початковим звучанням позачасової реальності, який вічно вібрує в людині і багаторазово відображається в її сутності. ОМ є словом-символом досконалого, безмежного і вічного. Цей звук досконалий в самому собі і уособлює цілісність всього сущого.

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Йога Леді Нігуми
0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.