Джай Радха Мандав мантра

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Склади цієї мантри - уособлення Любові - чистої, як джерельна вода, піднесеної, як гори, прекрасної і невимовної, як заходи і світанки, зелені ліси, пахучі квіти, спів птахів ...


ДЖАЙ РАДХА МАНДАВА

ДЖАЙ КУНДЖА БІХАРІ

ДЖАЙ ГОПІ ДЖАНА ВАЛЛАБХ

ДЖАЙ ГІРІ ВАРА ДХАРІ

JAI RADHA MADHAVA

JAI KUNJA BIHARI

JAI GOPI JANA VALLABH

JAI GIRI VARA DHARI

Крішна - коханий Шріматі Радхарані. Він проводить в гаях Вріндавана свої любовні ігри. Він - коханий пастушок Враджа, той, хто підняв гору Говардхану.

Але сенс цієї мантри більший ніж просто дослівний переклад. Щоб його зрозуміти, потрібно знати історію Любові Крішни і Радхи.

Признання Радхи:
Ми перебували в нашому улюбленому місці, на березі річки біля величезного розлогого дерева, де Мій Коханий зробив прекрасні гойдалки і ми з Ним гойдалися, співали пісні, вірніше, Він Мені грав на Своїй улюбленій флейті, а Я співала Йому пісні про те, як Я люблю, як захоплююся Ним. Я шепотіла йому з переповненим почуттям ніжності про Свою величезну Любов до Нього. Вихваляла Його дивовижну Божественну красу. Які у Нього дивовижні і прекрасні очі, де відображалася вся Велич Його величезної Сили Божественної Любові. Який Він розумний, неповторний, талановитий, мужній і сильний.

Одного разу Нанда Махараджа запитав у свого брата Сананди: "Звідки Говардхана взявся на Голоці Вріндавані?" Сананд відповів: "Нарада Муні вже розповідав про це Бахулашві. Крішна проявив Вріндаван і все Своє оточення з різних частин Свого тіла. Говардхана виник з Його грудей. Одного разу, коли Крішна був з гопі на лузі танцю раса, Радхіка кинула на Нього погляд з куточків очей і сказала:

О, Володарю всіх світів, якщо Ти задоволений Моєю любов'ю в танці раса, то виконай одне Мою прохання.
Крішна відповів:
Моя дорога подруга, проси, чого душа бажає.
Радха попросила:
В чудовому лісі Вріндавана, у відокремленому місці біля берега Ямуни, будь ласка, влаштуй нове місце для блаженного танцю раса.

Крішна кивнув і завмер в медитації. Своїми лотосоподобними очима Він заглянув Собі прямо в серце. Тут Радха і все оточуючі Її гопі побачили, як любов Крішни до Радхіки вирвалася з Його грудей у ​​вигляді потоку вогню і води, подібно до того, як молодий паросток пробиває землю і виходить назовні. Впавши на луг, ця уособлена любов перетворилася в гігантську гору з безліччю печер, швидких потічків, дерев кадамба, ашока, Бакула, квітучих ліан, птахів і звірів. В одну мить гора стала 800 тис. миль в ширину, 8 млрд. миль в довжину і 4 млрд. миль в висоту. Вона нагадувала ще одного Ананта-Шешу, гірські піки височіли на 180 млн. миль. Ще ця гора нагадувала величезний замок з золотими куполами. Одні стали називати її Говардханою, інші Шаташрінгою, тобто "Сто вершин". Гора здійнялася так високо, як тільки могла. Вона стрімко росла в розмірах, і всі, хто бачили цю немислиму картину, переполошилися і закричали.

Господь Крішна, не зволікаючи ні секунди, прикрив її зверху долонею і сказав:
Що це ти розійшлася, заповнила все Моє царство! Нумо припини!
Так Крішна зупинив її нестримний ріст. Здивувавши Радху, Він сяяв від щастя, і вона тепер була дуже задоволена. Божественні закохані багато разів насолоджувалися іграми в печерах цієї гори. Так Господь Крішна проявив пагорб Говардхану, темний, як і Він Сам і вміщаючий всі святі місця.


 

Поділитися:

Радіостанція Дня

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
0:00/ 0:00

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.