Дурга мантра

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Богиня Дурга - одна з головних, особливо шанованих богинь в ведичному пантеоні. Вона являє собою енергію, яка протистоїть силам, що загрожують процвітанню Дхарми. Вона ж проявляється як сила, що руйнує Всесвіт перед новим творінням, за рахунок чого відбувається зміна циклів.


Дурга є проявом жіночого божественного начала - шакті. Жіноча частина ведичного пантеону богів, все різноманіття богинь є лише відображенням численних аспектів потужної сили Шакті. Дурзі властива рішучість, наполегливість у досягненні поставленої мети, непереможність, затяте прагнення здолати сили, які протистоять на Шляху. Вона творить і руйнує, проявляє смирення і одночасно непідвладність, наповнена світлими добрими якостями і в той же час може проявити лють і навести страх.

Її іменами також є Деві, Шакті, Калі, Парваті, Аді Парашакті, Амба, Бхайраві і інші. В енергетичній системі людини сила Дурги орієнтована в область Анахата-чакри, бо саме розкрита чиста Анахата дарує нам безстрашність. Той хто під захистом великої богині Дурги, проявляє ці якості в житті, сповнений впевненості, стійкості і рішучості і ніколи не допускає в серці почуття страху, яке знаходиться на найнижчому енергетичному рівні, серед усіх, що викликаються почуттями та емоціями, що виникають у людини в нашому світі. А впевненість, сміливість і рішучість в чистих намірах є перехідним ступенем до вищих божественним енергій. Не допускайте в своєму серці проявів страху і самознищення, нехай ваше життя наповниться світлими енергіями любові, мудрості і рішучого прагнення до блага всіх у цьому Всесвіті.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Нірвана Радіо (Польша)

Музикальні композиції цієї радіостанції заспокоюють та дають можливість розслабитися. Радіостанція працює в стилях Ембієнт, Йога та Спа

Мантра Дня

Ом мантра
0:00/ 0:00

Великий склад ОМ є початковим звучанням позачасової реальності, який вічно вібрує в людині і багаторазово відображається в її сутності. ОМ є словом-символом досконалого, безмежного і вічного. Цей звук досконалий в самому собі і уособлює цілісність всього сущого.

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Йога Леді Нігуми
0:00/ 0:00

У цьому відео - ідеальна йога для початківців, для будь-якого рівня підготовки. Йога Леді Нігуми допомагає нам залишатися здоровими, робить наш розум більш ясним для інтуїції і креативності, необхідних нам для успіху в бізнесі і в сімейному житті.