Дурга мантра

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Богиня Дурга - одна з головних, особливо шанованих богинь в ведичному пантеоні. Вона являє собою енергію, яка протистоїть силам, що загрожують процвітанню Дхарми. Вона ж проявляється як сила, що руйнує Всесвіт перед новим творінням, за рахунок чого відбувається зміна циклів.


Дурга є проявом жіночого божественного начала - шакті. Жіноча частина ведичного пантеону богів, все різноманіття богинь є лише відображенням численних аспектів потужної сили Шакті. Дурзі властива рішучість, наполегливість у досягненні поставленої мети, непереможність, затяте прагнення здолати сили, які протистоять на Шляху. Вона творить і руйнує, проявляє смирення і одночасно непідвладність, наповнена світлими добрими якостями і в той же час може проявити лють і навести страх.

Її іменами також є Деві, Шакті, Калі, Парваті, Аді Парашакті, Амба, Бхайраві і інші. В енергетичній системі людини сила Дурги орієнтована в область Анахата-чакри, бо саме розкрита чиста Анахата дарує нам безстрашність. Той хто під захистом великої богині Дурги, проявляє ці якості в житті, сповнений впевненості, стійкості і рішучості і ніколи не допускає в серці почуття страху, яке знаходиться на найнижчому енергетичному рівні, серед усіх, що викликаються почуттями та емоціями, що виникають у людини в нашому світі. А впевненість, сміливість і рішучість в чистих намірах є перехідним ступенем до вищих божественним енергій. Не допускайте в своєму серці проявів страху і самознищення, нехай ваше життя наповниться світлими енергіями любові, мудрості і рішучого прагнення до блага всіх у цьому Всесвіті.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.