Дурга мантра

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Богиня Дурга - одна з головних, особливо шанованих богинь в ведичному пантеоні. Вона являє собою енергію, яка протистоїть силам, що загрожують процвітанню Дхарми. Вона ж проявляється як сила, що руйнує Всесвіт перед новим творінням, за рахунок чого відбувається зміна циклів.


Дурга є проявом жіночого божественного начала - шакті. Жіноча частина ведичного пантеону богів, все різноманіття богинь є лише відображенням численних аспектів потужної сили Шакті. Дурзі властива рішучість, наполегливість у досягненні поставленої мети, непереможність, затяте прагнення здолати сили, які протистоять на Шляху. Вона творить і руйнує, проявляє смирення і одночасно непідвладність, наповнена світлими добрими якостями і в той же час може проявити лють і навести страх.

Її іменами також є Деві, Шакті, Калі, Парваті, Аді Парашакті, Амба, Бхайраві і інші. В енергетичній системі людини сила Дурги орієнтована в область Анахата-чакри, бо саме розкрита чиста Анахата дарує нам безстрашність. Той хто під захистом великої богині Дурги, проявляє ці якості в житті, сповнений впевненості, стійкості і рішучості і ніколи не допускає в серці почуття страху, яке знаходиться на найнижчому енергетичному рівні, серед усіх, що викликаються почуттями та емоціями, що виникають у людини в нашому світі. А впевненість, сміливість і рішучість в чистих намірах є перехідним ступенем до вищих божественним енергій. Не допускайте в своєму серці проявів страху і самознищення, нехай ваше життя наповниться світлими енергіями любові, мудрості і рішучого прагнення до блага всіх у цьому Всесвіті.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
0:00/ 0:00

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.