Аді Шакті мантра

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Жінка - це втілення творчої сили Всесвіту, Шакті. Жінка втілює той аспект Творця, за допомогою якого Він створював все Творіння. Ця Початкова Сила називається Аді Шакті, і в формі різноманітних богинь їй поклонялися століттями. В сутності кожної жінки прихована сила богині, яка чекає свого визнання. Сила Кундаліні - це сила Шакті.


Аді Шакті, Аді Шакті Аді Шакті, Намо Намо

Сараб Шакті ,Сараб Шакті, Сараб Шакті, Намо Намо

Прітам Бхагваті, Прітам Бхагваті, Прітам Бхагваті, Намо Намо

Кундаліні Мата Шакті, Мата Шакті, Намо Намо

Adi Shakti, Adi Shakti, Adi Shakti, Namo Namo

Sarab Shakti, Sarab Shakti, Sarab Shakti, Namo Namo

Pritham Bhagvati, Pritham Bhagvati, Pritham Bhagvati, Namo Namo

Kundalini Mata Shakti, Mata Shakti, Namo Namo

«Я схиляюсь перед творчою силою Всесвіту.

Я схиляюсь перед всюдисущою силою Процвітання.

Я схиляюсь перед енергією Любові.

Я схиляюсь перед Богинею Матір'ю ».

Архетип Божественної Матері з древніх часів закладений в кожну клітинку тіла жінки. Божественна жіноча сутність, втілена в кожній з нас, є основою цілісності; чим більше ми приймаємо її в нас, Аді Шакті, тим більше ми можемо запропонувати цьому світу.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.