100-складова мантра Ваджрасаттви

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Ваджрасаттва (санскр. Vajrasattva) - бодхісаттва, іноді його називають шостим дхьяні-буддою, є уособленням принципу очищення. «Ваджрасаттва, білий, як сніжна вершина, освітлена мільйоном сонць», позначає його бездоганну чистоту.Мантра Ваджрасаттви - одна з найсильніших і універсальних. Вона призначена для того, щоб людина пізнала божественне начало шляхом медитації і зосередженості. Читання мантри дозволяє досягти духовного просвітлення. Стоскладова мантра допомагає: очистити власну карму шляхом зосередженої медитації; пізнати власну сутність; відновити і підсилити потік свідомості; злитися з божественною енергією; досягти спокою душі і ясності розуму; захиститися від негативного впливу; розкрити власний духовний потенціал; зміцнити здоров'я.


Мантра Ваджрасаттви призначена для очищення чакр, наповнення людини божественною енергією і набуття душевного спокою. Для звичайної людини стоскладова мантра відкриває шляхи самопізнання і самовдосконалення. При цьому вона змінює людину не тільки духовно, а й фізично, допомагаючи подолати хронічні хвороби, зміцнити здоров'я і збільшити тривалість життя. Стоскладова мантра також є захисною молитвою, яка дозволить завжди дотримуватися обраного шляху, незважаючи на всі перешкоди.

Практика мантри Ваджрасаттви має здатність очищати карму не тільки цього втілення, а й багатьох інших, нести умиротворення, полегшувати страждання тому, хто читає або слухає її, усувати духовні перешкоди і стати причиною просвітлення в цілому. Повторюючи Стоскладову мантру 21 раз, ми не даємо негативній кармі рости і очищаємо її. Мантра лікує багато хронічних захворювань, очищає від шкідливих якостей, таких як злість, заздрість, ненависть. Використовується для підготовки свідомості до більш просунутих технік самовдосконалення.

ОМ БЕН ДЗА / СА ТО СА МА Я/ МА НУ ПА ЛА Я/ БЕН ДЗА СА ТО ТЕ НО ПА /ТІ ТХА ДРІ ДХО МЕ БХА ВА

СУ ТО КХА ЙО МЕ БА ВА/ СУ ПО КХА ЙО МЕ БХА ВА/ А НУ РАГ ТО МЕ БА ВА

САР ВА СІДДХІ МЕ М ТА Я ЦА САРВА КАРМА СУ ЦА МЕ/ ЦІ ТАМ ШРІ Я КУ РУ ХУНГХА ХА ХА ХА ХО/ БХА ГА ВАН

САР ВА ТА ТХА ГАТА БЕНДЗА МА МЕ МЮН ЦА БЕНДЗІ БХА ВА МА ХА СА МА Я СА ТО АХ

OM BENZA SATO SAMAYA MANUPALAYA BENZA SATO TENOPA TITA DRI DO MEBHAWA SUTO KAYO MEBHAWA SUPO KAYO MEBHAWAANURAKTO MEBHAWA SARWA SIDDHI MEMTRAYATSA SARWA KARMA SUTSA METSI TAM SHRI YA KURU HUNG HA HA HA HA HO BHAGAWAN SARWA TATHAGATA BENZA MA ME MUNTSA BENZRI BHAWA MAHA SAMAYA SATO AH

Ваджрасаттва, захисти мої зобов'язання,
Ваджрасаттва, підтримуй мене,
Прошу, залишайся завжди зі мною.
Зроби так, щоб ти був мною задоволений.
Завжди будь до мене відкритим.
Будь до мене прихильним.
Даруй мені здійснення всіх досягнень.
Зроби так, щоб всі мої дії були хорошими.
Будь ласка, зроби так щоб мій розум був завжди доброчесним.

Просвітлений

Переможець, Що досяг цього,
Ваджрасаттва, не покидай мене - маючого великі зобов'язання.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Йога Чілл Радіо (Франція)

Радіостанція транслює приємні композиції для занять йогою та відпочинку

Мантра Дня

Сарасваті мантра
0:00/ 0:00

У Рігведі спочатку ім'ям Сарасваті називали річку, а також Богиню, яка є персоніфікацією цієї річки. В пост-ведичний період Сарасваті втрачає свій статус Богині води і річок, і з'являються асоціації даного імені з музикою, літературою і всіма іншими ...

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч
0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.