100-складова мантра Ваджрасаттви

0:00/ 0:00
Список відтворення:

Ваджрасаттва (санскр. Vajrasattva) - бодхісаттва, іноді його називають шостим дхьяні-буддою, є уособленням принципу очищення. «Ваджрасаттва, білий, як сніжна вершина, освітлена мільйоном сонць», позначає його бездоганну чистоту.Мантра Ваджрасаттви - одна з найсильніших і універсальних. Вона призначена для того, щоб людина пізнала божественне начало шляхом медитації і зосередженості. Читання мантри дозволяє досягти духовного просвітлення. Стоскладова мантра допомагає: очистити власну карму шляхом зосередженої медитації; пізнати власну сутність; відновити і підсилити потік свідомості; злитися з божественною енергією; досягти спокою душі і ясності розуму; захиститися від негативного впливу; розкрити власний духовний потенціал; зміцнити здоров'я.


Мантра Ваджрасаттви призначена для очищення чакр, наповнення людини божественною енергією і набуття душевного спокою. Для звичайної людини стоскладова мантра відкриває шляхи самопізнання і самовдосконалення. При цьому вона змінює людину не тільки духовно, а й фізично, допомагаючи подолати хронічні хвороби, зміцнити здоров'я і збільшити тривалість життя. Стоскладова мантра також є захисною молитвою, яка дозволить завжди дотримуватися обраного шляху, незважаючи на всі перешкоди.

Практика мантри Ваджрасаттви має здатність очищати карму не тільки цього втілення, а й багатьох інших, нести умиротворення, полегшувати страждання тому, хто читає або слухає її, усувати духовні перешкоди і стати причиною просвітлення в цілому. Повторюючи Стоскладову мантру 21 раз, ми не даємо негативній кармі рости і очищаємо її. Мантра лікує багато хронічних захворювань, очищає від шкідливих якостей, таких як злість, заздрість, ненависть. Використовується для підготовки свідомості до більш просунутих технік самовдосконалення.

ОМ БЕН ДЗА / СА ТО СА МА Я/ МА НУ ПА ЛА Я/ БЕН ДЗА СА ТО ТЕ НО ПА /ТІ ТХА ДРІ ДХО МЕ БХА ВА

СУ ТО КХА ЙО МЕ БА ВА/ СУ ПО КХА ЙО МЕ БХА ВА/ А НУ РАГ ТО МЕ БА ВА

САР ВА СІДДХІ МЕ М ТА Я ЦА САРВА КАРМА СУ ЦА МЕ/ ЦІ ТАМ ШРІ Я КУ РУ ХУНГХА ХА ХА ХА ХО/ БХА ГА ВАН

САР ВА ТА ТХА ГАТА БЕНДЗА МА МЕ МЮН ЦА БЕНДЗІ БХА ВА МА ХА СА МА Я СА ТО АХ

OM BENZA SATO SAMAYA MANUPALAYA BENZA SATO TENOPA TITA DRI DO MEBHAWA SUTO KAYO MEBHAWA SUPO KAYO MEBHAWAANURAKTO MEBHAWA SARWA SIDDHI MEMTRAYATSA SARWA KARMA SUTSA METSI TAM SHRI YA KURU HUNG HA HA HA HA HO BHAGAWAN SARWA TATHAGATA BENZA MA ME MUNTSA BENZRI BHAWA MAHA SAMAYA SATO AH

Ваджрасаттва, захисти мої зобов'язання,
Ваджрасаттва, підтримуй мене,
Прошу, залишайся завжди зі мною.
Зроби так, щоб ти був мною задоволений.
Завжди будь до мене відкритим.
Будь до мене прихильним.
Даруй мені здійснення всіх досягнень.
Зроби так, щоб всі мої дії були хорошими.
Будь ласка, зроби так щоб мій розум був завжди доброчесним.

Просвітлений

Переможець, Що досяг цього,
Ваджрасаттва, не покидай мене - маючого великі зобов'язання.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спа Радіо (Швейцарія)

Тільки спокійні мелодії для релаксації та медитації. Музика ідеально підходить для масажу або занять йогою

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.