Джордан Пітерсон - 12 правил життя

0:00/ 0:00

Клінічний психолог Джордан Пітерсон викладає дванадцять глибоких і практичних принципів повноцінного життя. Його 12 правил як протиотрута навколишнього хаосу: з вічними істинами, які застосовуються до сучасних проблем.


Джордан Пітерсон - канадський клінічний психолог, з 1997 року професор в Університеті Торонто. Раніше (1993-1997) працював в Гарвардському Університеті. Займається психологією ідеології і релігії, особистістю і свідомістю, тоталітарними системами. З 2016 Пітерсон здобув популярність після публікації серії відео на своєму YouTube каналі, в яких піддав критиці законопроект Канадського парламенту Білль C-16, де мова йшла про обов'язкове використання особливих займенників по відношенню до осіб трансгендерною ідентичності. Зокрема, замість She (Вона) і He (Він) пропонувалося використовувати Zhe і інші. Професор Джордан Пітерсон назвав законодавче регулювання мови фашизмом, чим і спровокував подальшу дискусію спочатку в рамках університету, а пізніше і в суспільних колах Канади і США.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Езотерика ФМ (Іспанія)

Езотерика ФМ - Підбірка медитативної, класичної та фонової музики. Рідкісні мантри, грегоріанські хорали та інше

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)
0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".

Медитація Дня

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв
0:00/ 0:00

Стародавня цілюща гімнастика слов'ян та основа слов'янських бойових мистецтв. Світовид Бургун, голова ГО «Сварожичі», засновник однойменної школи бойових мистецтв.