Джордан Пітерсон - 12 правил життя

0:00/ 0:00

Клінічний психолог Джордан Пітерсон викладає дванадцять глибоких і практичних принципів повноцінного життя. Його 12 правил як протиотрута навколишнього хаосу: з вічними істинами, які застосовуються до сучасних проблем.


Джордан Пітерсон - канадський клінічний психолог, з 1997 року професор в Університеті Торонто. Раніше (1993-1997) працював в Гарвардському Університеті. Займається психологією ідеології і релігії, особистістю і свідомістю, тоталітарними системами. З 2016 Пітерсон здобув популярність після публікації серії відео на своєму YouTube каналі, в яких піддав критиці законопроект Канадського парламенту Білль C-16, де мова йшла про обов'язкове використання особливих займенників по відношенню до осіб трансгендерною ідентичності. Зокрема, замість She (Вона) і He (Він) пропонувалося використовувати Zhe і інші. Професор Джордан Пітерсон назвав законодавче регулювання мови фашизмом, чим і спровокував подальшу дискусію спочатку в рамках університету, а пізніше і в суспільних колах Канади і США.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Йога Чілл Радіо (Франція)

Радіостанція транслює приємні композиції для занять йогою та відпочинку

Мантра Дня

Сарасваті мантра
0:00/ 0:00

У Рігведі спочатку ім'ям Сарасваті називали річку, а також Богиню, яка є персоніфікацією цієї річки. В пост-ведичний період Сарасваті втрачає свій статус Богині води і річок, і з'являються асоціації даного імені з музикою, літературою і всіма іншими ...

Фільм Дня

Одкровення пірамід
0:00/ 0:00

Творці фільму пропонують абсолютно нову і незвичну для прихильників традиційного академічного підходу точку зору на те, що являють собою Великі Піраміди насправді.

Медитація Дня

Що таке йога і як відкрити чакри? Геше Майкл Роуч
0:00/ 0:00

У тибетській традиції йога досі є таємним вченням, яке передається особисто від вчителя до учня. Вперше тибетський лама геше Майкл Роуч дає інструктаж по найбільш древньому письмово документованому йога комплексу з існуючих у світі.