Джордан Пітерсон - 12 правил життя

0:00/ 0:00

Клінічний психолог Джордан Пітерсон викладає дванадцять глибоких і практичних принципів повноцінного життя. Його 12 правил як протиотрута навколишнього хаосу: з вічними істинами, які застосовуються до сучасних проблем.


Джордан Пітерсон - канадський клінічний психолог, з 1997 року професор в Університеті Торонто. Раніше (1993-1997) працював в Гарвардському Університеті. Займається психологією ідеології і релігії, особистістю і свідомістю, тоталітарними системами. З 2016 Пітерсон здобув популярність після публікації серії відео на своєму YouTube каналі, в яких піддав критиці законопроект Канадського парламенту Білль C-16, де мова йшла про обов'язкове використання особливих займенників по відношенню до осіб трансгендерною ідентичності. Зокрема, замість She (Вона) і He (Він) пропонувалося використовувати Zhe і інші. Професор Джордан Пітерсон назвав законодавче регулювання мови фашизмом, чим і спровокував подальшу дискусію спочатку в рамках університету, а пізніше і в суспільних колах Канади і США.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Мантра Радіо (Європа)

Основна мета цього проекту - трансляція духовної музики, яку грають святі люди, віддані Богові. У Святих рукописах сказано, що прослуховування такої музики може перетворити життя, наблизити до розуміння Бога і навіть допомогти очистити Карму

Мантра Дня

Ом Намо Бхагавате Васудевая
0:00/ 0:00

Ом Намо Бхагавате Васудевая - одна з найпопулярніших і найважливіших мантр вайшнавізму. Відома як двадасаксара-мантра ("мантра дванадцяти складів").

Фільм Дня

Документальний фільм "Могутність серця"
0:00/ 0:00

Документальний фільм про те, що наше серце є чимось більшим, ніж просто органом, і що, ігноруючи його підказки, ми втрачаємо щось дуже значуще ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (2)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему. Практика сприяє охолодженню, заспокоєнню організму, а також допомагає якісно підготувати тіло і свідомість до сну.