Джордан Пітерсон - 12 правил життя

0:00/ 0:00

Клінічний психолог Джордан Пітерсон викладає дванадцять глибоких і практичних принципів повноцінного життя. Його 12 правил як протиотрута навколишнього хаосу: з вічними істинами, які застосовуються до сучасних проблем.


Джордан Пітерсон - канадський клінічний психолог, з 1997 року професор в Університеті Торонто. Раніше (1993-1997) працював в Гарвардському Університеті. Займається психологією ідеології і релігії, особистістю і свідомістю, тоталітарними системами. З 2016 Пітерсон здобув популярність після публікації серії відео на своєму YouTube каналі, в яких піддав критиці законопроект Канадського парламенту Білль C-16, де мова йшла про обов'язкове використання особливих займенників по відношенню до осіб трансгендерною ідентичності. Зокрема, замість She (Вона) і He (Він) пропонувалося використовувати Zhe і інші. Професор Джордан Пітерсон назвав законодавче регулювання мови фашизмом, чим і спровокував подальшу дискусію спочатку в рамках університету, а пізніше і в суспільних колах Канади і США.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.