Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)

0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".


Матеріал для фільму був відзнятий в рамках Carpathian Yoga Fest в 2017 році, ідея та сценарій фільму належить Сулику Юрію. Технічна робота - Копієвський Михайло.

 Свої роздуми озвучують такі метри української та світової йоги як Олена Сідерська (Україна), Ентоні Скот (Австралія), Сергій Чернов (Білорусь), Анастасіс Котсогіаніс (Греція), Сергій Міроненко (Росія), Єгор Кулаковський (Україна) та звісно СУЛИК ЮРІЙ.

Фільм дає змогу почути різні точки зору, від безумовно авторитетних персон.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спа Радіо (Швейцарія)

Тільки спокійні мелодії для релаксації та медитації. Музика ідеально підходить для масажу або занять йогою

Мантра Дня

Ом Намах Шівая мантра
0:00/ 0:00

«Намах Шівая» вперше зустрічається в гімні «Рудрам» Яджур Веди. Існують різні тлумачення великої мантри Шиви, які сходяться в тому, що на відміну від інших мантр, що дають людині добробут, таланти, багатство, вона дає знання того, ...

Фільм Дня

Містичний мозок
0:00/ 0:00

Подорож в глибини людської свідомості. Чи можна дати пояснення переживанню благодаті, в якому перебувають містики і медитуючі? Цей документальний фільм розповідає про останні наукові дослідження містичних переживань, проведених в Канаді та інших країнах. 

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.