Фільм: Сучасна і традиційна йога (2018)

0:00/ 0:00

В рамках фільму обговорюється надзвичайно цікава тема: "Що таке традиційна, і що таке сучасна йога?".


Матеріал для фільму був відзнятий в рамках Carpathian Yoga Fest в 2017 році, ідея та сценарій фільму належить Сулику Юрію. Технічна робота - Копієвський Михайло.

 Свої роздуми озвучують такі метри української та світової йоги як Олена Сідерська (Україна), Ентоні Скот (Австралія), Сергій Чернов (Білорусь), Анастасіс Котсогіаніс (Греція), Сергій Міроненко (Росія), Єгор Кулаковський (Україна) та звісно СУЛИК ЮРІЙ.

Фільм дає змогу почути різні точки зору, від безумовно авторитетних персон.

Поділитися:

Радіостанція Дня

Спіріт ФМ (Росія)

Спіріт ФМ - це справжнє релакс радіо для медитації та відпочинку. У ефірі звучать композиції з елементами індійских мантр та нью ейдж електроніки. Дозвольте собі гарантовано відпочити під звуки радіо Спіріт ФМ.

Мантра Дня

Шанті-Мантра ОМ АСАТОМА
0:00/ 0:00

Асато Ма належить до Шанті-мантр (мантри Миру), які використовують в різних ситуаціях, а також для практик самовдосконалення. Мантра очищає розум і серце, готує розум для сприйняття знання про душу.
Це - найкраща молитва, молитва до Світла, Істини ...

Фільм Дня

Дім: Побачення з планетою (Home)
0:00/ 0:00

Фільм демонструє нам красу планети і наслідки руйнувань, здійснені діяльністю людини. Шрами, спричинені промисловим виробництвом, наслідками війн, екологічних катастроф, розкривають глядачу реальну ситуацію на планеті. Під час створення фільму HOME було створено 500000 фотографій, які були зроблені в більше ніж 100 ...

Медитація Дня

Практика Чандра Намаскар (1)
0:00/ 0:00

Чандра Намаскар (Привітання Місяця) - це спокійні послідовності асан, які відновлюють енергію і заспокоюють нервову систему.